Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Presidential Cycling Tour
2008
(2.1)
(International Presidency Turkey Tour)
Turkey / 13 April - 20 April
Edition: 44 (1031.0 Km)
Winner:
GARCIA DA PENA David
2007
2009
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(1)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
David Garcia Dapena
ESP
Assan Bazayev
KAZ
Jose Alberto Benitez Roman
ESP
Tweets by @tourofturkeyTUR
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
BEVIN Patrick
2021
DÍAZ GALLEGO José Manuel
2019
GROßSCHARTNER Felix
2018
PRADES REVERTE Eduard
2017
ULISSI Diego
2016
GONCALVES Jose
2015
DURASEK Kristijan
2014
YATES Adam
2013
SAYAR Mustafa
2012
GABROVSKI Ivaïlo
Vorige
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Volgende
Etappe 3 >
Bodrum
-
Marmaris
16 April
/ 166.90 kilometer
Etappewinnaar
:
04:05:55
PRIAMO Matteo
(40.690 km/hr)
Klassementleider
:
11:43:11
DAPENA David Garcia
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PRIAMO Matteo
CSF
04:05:55
2.
RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel
CZP
00:00:00
3.
GARCIA DAPENA David
KGZ
00:00:00
4.
CESAR VELOSO Gustavo
KGZ
00:00:03
5.
JACOBS Pieter
SIL
00:00:21
6.
BENITEZ ROMAN Jose Alberto
SDV
00:00:21
7.
ZANASCA Luca
CZP
00:00:35
8.
IVANOV Ruslan
SDA
00:01:08
9.
ANDONOV PETROV Danail
SLB
00:01:08
10.
DE GREEF Francis
SIL
00:01:08
11.
RAST Grégory
AST
00:01:12
12.
NIKANDROV Dmitri
CZP
00:02:15
13.
HABEAUX Gregory
MIT
00:02:15
14.
LEONOVICH Igor
ARH
00:09:52
15.
KAUPAS Vytautas
MIT
00:10:16
16.
KROL Artur
CZP
00:10:16
17.
SCHMIEG Christopher
ITA
00:10:16
18.
POWER Ciaran
NIRL
00:10:16
19.
VANLANDSCHOOT James
MIT
00:10:16
20.
SALGUEIRO Enrique Alonso
SPI
00:10:16
12
Uitvallers
36.
SANTAMBROGIO Mauro
LAM
DNF
93.
GRILLO Paride
CSF
DNF
132.
BRÄNDLE Dominik
TYR
DNS
133.
KIRCHMAIR Stefan
TYR
DNS
151.
KLOTZ Tim
ITA
DNF
161.
ARMENATZOGLOU Aggelos
TKT
DNS
164.
SKROBANEK Jiri
TKT
DNS
166.
TOMIC Marko
TKT
DNF
183.
HENIG Andreas
ARH
DNS
194.
RANDIN Michael
HAD
DNF
203.
KRIENBÜHL Fabian
STE
DNF
233.
KENNEALLY Brian
NIRL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken