Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a la Comunidad de Madrid
2008
(2.1)
(Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid)
Spain / 18 Uztaila - 20 Uztaila
Edition: 22 (282.9 Km)
Winner:
CHUZHDA Oleg
2007
2009
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Oleg Chuzhda
UKR
José Antonio Garrido Lima
EUS
Eladio Jimenez Sanchez
ESP
Aramendia Lorente Javier
EUS
Tweets by @Vuelta_Madrid
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2004
2003
2002
2000
1999
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1987
1986
1985
1984
1983
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
RUSSO Clement
2018
LEMOS PINTO Edgar Miguel
2017
SEVILLA RIBERA Oscar
2016
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
2015
SHALUNOV Evgeny
2013
MORENO BAZAN Javier
2012
FIRSANOV Serguei
2011
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2010
PARDILLA BELLON Sergio
2009
GUERRA GARCIA Hector
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Etapa 3 >
Madrid
-
Madrid
20 Uztaila
/ 109.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:13:22
CARDOSO Manuel Antonio Leal
(43.729 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
06:26:43
CHUZHDA Oleg
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CARDOSO Manuel Antonio Leal
LSE
02:13:22
2.
FERNANDEZ DE LARREA Koldo
EUS
00:00:00
3.
BENITEZ POMARES Javier
SLB
00:00:00
4.
GARRIDO MAYORGA Martin
PRT
00:00:00
5.
SOBRINO MARTINEZ Joaquin
VMC
00:00:00
6.
SARABIA DIAZ Ignacio
SPI
00:00:00
7.
ZAMBRANO CALDERON Gonzalo
SPI
00:00:00
8.
MATA Enrique
VMC
00:00:00
9.
PASAMONTES RODRIGUEZ Luis
GCE
00:00:00
10.
ZABALLA GUTIERREZ Constantino
MAI
00:00:00
11.
GUERRA GARCIA Hector
LSE
00:00:00
12.
VAZQUEZ HUESO Manuel
GNM
00:00:00
13.
CUESTA José Manuel
FRM
00:00:00
14.
VICIOSO ARCOS Angel
MAI
00:00:00
15.
VITORINO Nelson
PRT
00:00:00
16.
ORTEGA OCANA Manuel
ACA
00:00:00
17.
MANCEBO PEREZ Francisco
FRM
00:00:00
18.
HERRERO LLORENTE David
KGZ
00:00:00
19.
MARQUE PORTO Alejandro Manuel
PRT
00:00:00
20.
GARCÍA LATORRE Jaime
SPI
00:00:00
9
Erretiratzeak
3.
ERVITI Imanol
GCE
DNF
54.
RODRIGUEZ OLIVER Alberto
GNM
DNF
56.
SERRANO FERNANDEZ Rafael
GNM
DNF
66.
SALGUEIRO Enrique Alonso
SPI
DNF
75.
FERNANDEZ SAINZ Alberto
KGZ
DNF
92.
ANÃO Edgar
FRM
DNF
108.
ROMERO OCAMPO Pedro
MAI
DNF
125.
RUIZ DE ERENTXUN ANTETARA Eriz
ORB
DNF
127.
ROMERO ETXEBARRIA Igor
ORB
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika