Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Down Under
2009
(PT)
Australia / 18 Urtarrila - 25 Urtarrila
Edition: 11 (793.0 Km)
Winner:
DAVIS Allan
2008
2010
Laisteketako azterketa
Laisteketaren aurkezpena
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Laisterketako mendateak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Elkarrizketak
(9)
Bideoak
(13)
Argazkiak
(30)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Wikipedia
Laisterketako irabazleak
Allan Davis
AUS
Allan Davis
AUS
Markel Irizar Aranburu
EUS
Jose Joaquin Rojas Gil
ESP
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
PORTE Richie
2019
IMPEY Daryl
2018
IMPEY Daryl
2017
PORTE Richie
2016
GERRANS Simon
2015
DENNIS Rohan
2014
GERRANS Simon
2013
SLAGTER Tom Jelte
2012
GERRANS Simon
2011
MEYER Cameron
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 0 >
Adelaide
-
Adelaide
18 Urtarrila
/ 51.00 kilometer / Hasiera: 19:00
Etapa irabazlea
:
01:04:32
MCEWEN Robbie
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Argazkiak
Racereport
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MCEWEN Robbie
KAT
01:04:32
2.
STROETINGA Wim
MRM
00:00:00
3.
BROWN Graeme
RAB
00:00:00
4.
GREIPEL André
THR
00:00:00
5.
ROJAS GIL Jose Joaquin
GCE
00:00:00
6.
DAVIS Allan
QST
00:00:00
7.
COOKE Baden
00:00:00
8.
CHICCHI Francesco
LIQ
00:00:00
9.
CLARKE Hilton
FUJ
00:00:01
10.
SUTTON Christopher
GRM
00:00:01
11.
RENSHAW Mark
THR
00:00:01
12.
ROCHE Nicholas
ALM
00:00:02
13.
HINAULT Sébastien
ALM
00:00:02
14.
SANTAMBROGIO Mauro
LAM
00:00:02
15.
MARTIAS Rony
BBO
00:00:02
16.
ISASI FLORES Inaki
EUS
00:00:02
17.
GRENDENE Andrea
LAM
00:00:03
18.
STEEGMANS Gert
KAT
00:00:05
19.
USOV Alexandre
COF
00:00:06
20.
EL FARES Julien
COF
00:00:06
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika