Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
G.P. Costa degli Etruschi
2009
(1.1)
(GP Costa degli Etruschi)
Italy / 7 Otsaila
Edition: 14 (193.0 Km)
Winner:
PETACCHI Alessandro
2008
2010
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Alessandro Petacchi
ITA
Edizioak
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2017
ULISSI Diego
2016
BOLE Grega
2015
BELLETTI Manuel
2014
PONZI Simone
2013
SCARPONI Michele
2012
VIVIANI Elia
2011
VIVIANI Elia
2010
PETACCHI Alessandro
2009
PETACCHI Alessandro
2008
PETACCHI Alessandro
San Vincenzo
-
Donoratico
7 Otsaila
/ 193.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:44:34
PETACCHI Alessandro
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PETACCHI Alessandro
LPR
04:44:34
2.
GUARNIERI Jacopo
LIQ
04:44:34
3.
HUNTER Robert
BAR
04:44:34
4.
GINANNI Francesco
SDA
04:44:34
5.
KUMP Marko
ADR
04:44:34
6.
PAOLINI Luca
ASA
04:44:34
7.
FRAPPORTI Marco
CSF
04:44:34
8.
GATTO Oscar
ISD
04:44:34
9.
RIVERA Francesco
AMI
04:44:34
10.
SZCZAWINSKI Krzysztof
MIE
04:44:34
11.
PEETERS Kevin
LAN
04:44:34
12.
PALUMBO Giuseppe
ASA
04:44:34
13.
SERRANO GONZALEZ Ricardo
FUJ
04:44:34
14.
RICCIO Bernardo
FLM
04:44:34
15.
LORIA Domenico
CZP
04:44:34
16.
JUFRE POU Josep
FUJ
04:44:34
17.
NAVARDAUSKAS Ramunas
PMT
04:44:34
18.
WALKER William
FUJ
04:44:34
19.
BERTOLINI Thomas
SDA
04:44:34
20.
RIZZA Emanuele
BLM
04:44:34
31
Erretiratzeak
24.
ERMETI Giairo
LPR
DNF
42.
LODDO Alberto
SDA
DNF
43.
RIGOTTO Elia
SDA
DNF
61.
SIMEONI Filippo
FLM
DNF
71.
VISCONTI Giovanni
ISD
DNF
73.
GRIVKO Andriy
ISD
DNF
82.
CADAMURO Simone
AMI
DNF
83.
CLARKE Simon
AMI
DNF
87.
BOLE Grega
AMI
DNF
97.
MERLO Michele
BAR
DNF
106.
GAIA Michele
CSF
DNF
111.
RICCI POGGI Martial
LAN
DNF
117.
GOURGUE Benjamin
LAN
DNF
118.
BERTRAND Jonathan
LAN
DNF
121.
NOSE Tomasz
ADR
DNF
125.
SVAB Miha
ADR
DNF
128.
GNEZDA Matej
ADR
DNF
144.
DI NIZIO Sante
HAD
DNF
145.
CAMELO Armando
HAD
DNF
147.
BAER Michaël
HAD
DNF
148.
DESSIBOURG Guillaume
HAD
DNF
151.
CALLEGARIN Daniele
CZP
DNF
156.
LORIA Eugenio
CZP
DNF
162.
AXELSSON Niklas
COR
DNF
164.
DONADELLO Emiliano
COR
DNF
172.
IVANICS Gergely
BLM
DNF
174.
MADARAS Zoltan
BLM
DNF
178.
IACHINI Pasquale
BLM
DNF
181.
MOCKUS Algirdas
PMT
DNF
182.
GRAZIANI Gabriele
PMT
DNF
183.
JUODVALKIS Egidijus
PMT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika