Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Vuelta a Castilla y Leon
2009
(2.1)
Spain / 23 Maart - 27 Maart
Edition: 24 (651.3 Km)
Winner:
LEIPHEIMER Levi
2008
2010
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(6)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Levi Leipheimer
USA
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
Tweets by @VueltaCyL
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1989
1988
1987
1986
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
YATES Simon
2021
LOUVEL Matis
2019
CIMOLAI Davide
2018
PLAZA MOLINA Ruben
2017
HIVERT Jonathan
2016
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2015
ROLLAND Pierre
2014
BELDA GARCIA David
2013
PLAZA MOLINA Ruben
2012
MORENO BAZAN Javier
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Volgende
Etappe 1 >
Paredes de Nava
-
Baltanás
23 Maart
/ 168.30 kilometer
Etappewinnaar
:
04:31:53
SOBRINO MARTINEZ Joaquin
Klassementleider
:
04:31:53
SOBRINO MARTINEZ Joaquin
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SOBRINO MARTINEZ Joaquin
VMC
04:31:53
2.
VITORIA David
RRC
00:00:00
3.
ROJAS GIL Jose Joaquin
GCE
00:00:00
4.
PEREZ MORENO Ruben
EUS
00:00:00
5.
CARDOSO Manuel Antonio Leal
LES
00:00:00
6.
DEKKERS Hans
GRM
00:00:00
7.
MOURON DOLDAN Juan Francisco
XGZ
00:00:00
8.
KOSTYUK Denys
ISD
00:00:00
9.
SERRANO GONZALEZ Ricardo
FUJ
00:00:00
10.
URTASUN PEREZ Pablo
EUS
00:00:00
11.
DOMINGUEZ LEMOS Gustavo
XGZ
00:00:00
12.
ARDILA CANO Mauricio Alberto
RAB
00:00:00
13.
GUTIERREZ PALACIOS José Ivan
GCE
00:00:00
14.
MATA Enrique
VMC
00:00:00
15.
VORGANOV Eduard
XGZ
00:00:00
16.
MORENO BAZAN Javier
ACA
00:00:00
17.
PEREZ ARANGO Marlon Alirio
GCE
00:00:00
18.
SEVILLA RIBERA Oscar
RRC
00:00:00
19.
LEMOS PINTO Edgar Miguel
LES
00:00:00
20.
CLAUDE Mathieu
BBO
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken