Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta Ciclista a Venezuela
2009
(2.2)
Venezuela / 24 Ekaina - 5 Uztaila
Edition: 21 (1528.4 Km)
Winner:
RUJANO GUILLEN José
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
José Rujano Guillen
VEN
Honorio Machado Perez
VEN
José Rujano Guillen
VEN
José Alarcon
VEN
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2019
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ABREU Jorge
2019
AULAR SANABRIA Orluis
2019
HARO Wilson
2018
SPREAFICO Matteo
2017
TORRES Carlos
2016
MONSALVE Jonathan
2015
ALARCON José
2014
SALINAS Jonathan
2013
OCHOA Carlos José
2012
UBETO APONTE Miguel
Lehenagokoa
1
|
2
|
3a
|
3b
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
Hurrengoa
Etapa 3b >
Aragua de Barcelona
-
Valle de la Pascua
26 Ekaina
/ 135.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:31:32
GAVAZZI Mattia
Laisterketako Liderra
:
10:39:20
BRAVO Wilmer
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GAVAZZI Mattia
03:31:32
2.
CHACON Franklin
03:31:32
3.
PEREZ Jesus
03:31:32
4.
VARGAS Freddy
03:31:32
5.
FRANCO Jose
03:31:32
6.
SEGURA Frederick
03:31:32
7.
CHACON SOSA Miguel
03:31:32
8.
HERRERA Julio
03:31:32
9.
AGUILAR VEGA Jose
03:31:32
10.
BRAVO Wilmer
03:31:32
11.
RENDON Eddie Andres
03:31:32
12.
ALCOLEA Arnold
03:31:32
13.
MOSQUERA Duvan
03:31:32
14.
FIGUERA Carlos
03:31:32
15.
MOLINA Franklin
03:31:32
16.
UBETO APONTE Miguel
03:31:32
17.
RODRIGUEZ Jackson
03:31:32
18.
ROJAS Yosvans
03:31:32
19.
TORRES Alvaro
03:31:32
20.
RAMOS QUERAIES Jose Antonio
03:31:32
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika