Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Britain
2008
(2.1)
United Kingdom / 7 Iraila - 14 Iraila
Edition: 5 (1159.0 Km)
Winner:
LEQUATRE Geoffroy
2007
2009
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Geoffroy Lequatre
FRA
Matthew Harley Goss
AUS
Danilo Di Luca
ITA
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SERRANO Gonzalo
2021
VAN AERT Wout
2019
VAN DER POEL Mathieu
2018
ALAPHILIPPE Julian
2017
BOOM Lars
2016
CUMMINGS Stephen
2015
BOASSON HAGEN Edvald
2014
VAN BAARLE Dylan
2013
WIGGINS Bradley
2012
TIERNAN-LOCKE Jonathan
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 4 >
Worcester
-
Stoke-on-Trent
10 Iraila
/ 156.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:36:11
BOASSON HAGEN Edvald
(41.840 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
13:43:06
LEQUATRE Geoffroy
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOASSON HAGEN Edvald
THR
03:36:11
2.
ERMETI Giairo
LPR
00:00:00
3.
DI LUCA Danilo
LPR
00:00:04
4.
DEAN Julian
TSL
00:00:04
5.
GODDAERT Kristof
TSV
00:00:04
6.
DOWNING Dean
RCR
00:00:07
7.
CUMMINGS Stephen
BAR
00:00:07
8.
LLOYD Daniel
SKT
00:00:09
9.
LEQUATRE Geoffroy
AGR
00:00:09
10.
GOSS Matthew Harley
CSC
00:00:09
11.
HAMMOND Roger
THR
00:00:12
12.
ELLIOTT Malcolm
POT
00:00:12
13.
VEUCHELEN Frederik
TSV
00:00:12
14.
MARQUE PORTO Alejandro Manuel
PRT
00:00:12
15.
SEVILLA RIBERA Oscar
RRC
00:00:12
16.
FLEEMAN Daniel
SKT
00:00:12
17.
DE SCHROODER Benny
SKT
00:00:12
18.
MARTIN Daniel
TSL
00:00:12
19.
MCEVOY Jonathan
00:00:12
20.
SØRENSEN Chris Anker
CSC
00:00:12
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika