Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Coupe du Monde Cycliste Féminine de Montréal
2009
(CDM)
Canada / 30 Maiatza
Edition: 12 (110.7 Km)
Winner:
POOLEY Emma
2008
© Image: www.world-cup-cycling.org
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Emma Pooley
GBR
Edizioak
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2009
POOLEY Emma
2008
ARNDT Judith
2007
LUPERINI Fabiana
2006
ARNDT Judith
2005
JEANSON Geneviève
2004
JEANSON Geneviève
2003
JEANSON Geneviève
2002
DEMET-BARRY Deirdre
2001
JEANSON Geneviève
2000
SUNDSTEDT Pia
Montreal
-
Montreal
30 Maiatza
/ 100.60 kilometer / Hasiera: 12:00
Etapa irabazlea
:
03:09:09
POOLEY Emma
(35.100 km/hr)
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
POOLEY Emma
CWT
03:09:09
2.
JOHANSSON Emma
NSWE
00:01:14
3.
WORRACK Trixi
NUR
00:01:14
4.
CORSET Ruth
NAUS
00:01:14
5.
BRUINS Regina
CWT
00:01:14
6.
CHEATLEY Catherine
00:01:14
7.
CROMWELL Tiffany
00:01:18
8.
WILLOCK Erinne
00:01:21
9.
RYAN Carla
CWT
00:01:24
10.
NEBEN Amber
NUR
00:01:25
11.
ABBOTT Mara
TCW
00:03:19
12.
MAYOLO PIC Tina
00:04:58
13.
BUTTERFIELD Nikki
00:04:58
14.
KIESANOWSKI Joanne
00:04:58
15.
GRASSI HERRERA Alessandra Giuseppina
NMEX
00:04:58
16.
NUMAINVILLE Joëlle
ESG
00:04:58
17.
DOMBROSKI Amy
00:04:58
18.
SWART Carla
MTW
00:04:58
19.
RHODES Alexis
00:04:58
20.
LOGAN Heather
00:04:58
79
Erretiratzeak
2.
DÜSTER Sarah
CWT
FAD
3.
SCHNIDER Pascale
CWT
DNF
6.
WILD Kirsten
CWT
DNF
11.
BECKER Charlotte
NUR
DNF
12.
DE GOEDE Suzanne
NUR
FAD
14.
LUTZ Eva
NUR
DNF
24.
BATES Katherine
TCW
DNF
25.
VAN DIJK Ellen
TCW
FAD
26.
WRUBLESKI Alexandra
TCW
DNF
31.
TORP Linn
LBL
DNF
32.
GILMORE Rochelle
LBL
DNF
33.
KOEDOODER Vera
LBL
DNF
34.
MACKIE Emma
LBL
DNF
42.
TAMANINI Luisa
MSI
DNF
43.
BORGATO Giada
MSI
FAD
44.
PRESTI Gloria
MSI
FAD
45.
BAGDONAVICIUTE Agne
MSI
DNF
46.
BOZZOLO Laura
MSI
FAD
51.
KLEINMANN Larissa
MTW
DNF
52.
VILJOEN Chrissie
MTW
FAD
54.
TAYLOR Cherise
MTW
FAD
61.
DEGLE Stefanie
TUE
FAD
62.
LAMBORELLE Nathalie
TUE
FAD
63.
PINTARELLI Daniela
TUE
FAD
71.
LEMIEUX Audrey
ESG
DNF
74.
CREUX Sophie
ESG
DNF
75.
LETUÉ Jennifer
ESG
DNF
76.
MAJERUS Christine
ESG
FAD
82.
LIMA - HATTELAND Tone
HPU
DNF
83.
MUSTONEN LICHAN Sara
HPU
DNF
84.
FOSS Line
HPU
FAD
85.
KLOPPENBURG Margriet Helena
HPU
DNF
86.
SÖDERBERG Isabelle
HPU
DNF
91.
KUPFERNAGEL Hanka
NGER
DNF
92.
SCHNITZMEIER Anna Bianca
NGER
FAD
93.
DITMANN Laura
NGER
FAD
94.
GEBHARDT Elke
NGER
FAD
95.
MERTEN Franziska
NGER
DNF
96.
ZUCKERMANDEL Denise
NGER
FAD
101.
TAYLOR Carlee
NAUS
DNF
102.
BROUN Kirsty
NAUS
DNF
103.
KITCHEN Lauren
NAUS
DNF
104.
O'DONNELL Bridie
NAUS
DNF
105.
HALLIDAY Amber
NAUS
DNF
111.
KIHLBOM Jessica
NSWE
DNF
112.
ANDREASSON Veronika
NSWE
FAD
121.
GULOIEN Leah
NCAN
DNF
122.
BUNN Andrea
NCAN
DNF
123.
STEWART Sarah
NCAN
FAD
124.
RATHWELL Megan
NCAN
DNF
125.
MACGREGOR Moriah
NCAN
FAD
126.
RAMSDEN Denise
NCAN
FAD
132.
JURADO CUETO Jessica Fernanda
NMEX
DNF
134.
DOMINGUEZ Miriam
NMEX
DNF
136.
ROCHA GUERRERO Mayra del Rocio
NMEX
DNF
153.
HEAL Rachel
FAD
161.
MILLER Brooke
DNF
162.
TAMAYO Lauren
DNF
164.
RICKARDS Emma
DNF
165.
RAIS PIERCE Amber
DNF
171.
CURI MATTIS Kathryn
DNF
181.
GAGNON-GASCON Elisa
DNF
182.
ELLIOTT Natasha
FAD
183.
ROLLINSON Kyla
DNF
184.
CANUEL Karol-Ann
FAD
185.
MARCEAU Julie
DNF
186.
ZIDER Mary
FAD
191.
LABONTE Veronique
FAD
192.
CARON Joanie
DNF
193.
POULIN Lucie
FAD
194.
BILODEAU Véronique
DNF
202.
DUPONT-RENAUD Laurie-Anne
DNF
204.
ALBRECHT Lex
FAD
205.
GAGNON Genevieve
DNF
211.
BERGERON Shanie
DNF
212.
PETERSEN Emma
FAD
213.
LAMPI Allison
DNF
214.
JEFFS Krystal
DNF
215.
ST-ARNAUD-WATT Chloe
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika