Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Down Under
2010
(PT)
(Tour Down Under)
Australia / 17 Urtarrila - 24 Urtarrila
Edition: 12 (845.0 Km)
Winner:
GREIPEL André
2009
2011
Laisteketako azterketa
Laisteketaren aurkezpena
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Laisterketako mendateak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(14)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Wikipedia
Laisterketako irabazleak
André Greipel
GER
André Greipel
GER
Thomas Rohregger
AUT
Jurgen Roelandts
BEL
2
Fans
Ruben Yaguas
Marc
Tweets by @tourdownunder
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
PORTE Richie
2019
IMPEY Daryl
2018
IMPEY Daryl
2017
PORTE Richie
2016
GERRANS Simon
2015
DENNIS Rohan
2014
GERRANS Simon
2013
SLAGTER Tom Jelte
2012
GERRANS Simon
2011
MEYER Cameron
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Etapa 6 >
Adelaide
-
Adelaide
24 Urtarrila
/ 90.00 kilometer / Hasiera: 13:30
Etapa irabazlea
:
01:53:20
SUTTON Christopher
(47.647 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
18:47:05
GREIPEL André
Azalpenak
Eskaladak
Sprints
Aurrekoa
Emaitza
Sailkapena
Azpi-sailkapenak
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SUTTON Christopher
SKY
01:53:20
2.
HENDERSON Gregory
SKY
00:00:00
3.
BROWN Graeme
RAB
00:00:00
4.
MCEWEN Robbie
KAT
00:00:00
5.
GREIPEL André
THR
00:00:00
6.
DAVIS Allan
AST
00:00:00
7.
GOSS Matthew Harley
THR
00:00:00
8.
HUTAROVICH Yauheni
FDJ
00:00:00
9.
STEEGMANS Gert
RSH
00:00:00
10.
ROJAS GIL Jose Joaquin
GCE
00:00:00
11.
SAGAN Peter
LIQ
00:00:00
12.
ROELANDTS Jurgen
OLO
00:00:00
13.
CANTWELL Jonathan
00:00:00
14.
COOKE Baden
SAX
00:00:00
15.
FÖRSTER Robert
MRM
00:00:00
16.
WYSS Danilo
BMC
00:00:00
17.
HINCAPIE George
BMC
00:00:00
18.
EVANS Cadel
BMC
00:00:00
19.
ROBERTS Luke
MRM
00:00:00
20.
VORGANOV Eduard
KAT
00:00:00
2
Erretiratzeak
66.
RAVARD Anthony
ALM
DNF
173.
KVIST Thomas Vedel
QST
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika