Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de San Luis
2010
(2.1)
(Tour de San Luis)
Argentina / 18 Urtarrila - 24 Urtarrila
Edition: 4 (1018.1 Km)
Winner:
NIBALI Vincenzo
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Vincenzo Nibali
ITA
Walter Fernando Perez
ARG
Valls Ferri Rafael
ESP
Enzo Josue Moyano
ARG
Edizioak
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2016
QUINTANA ROJAS Dayer Uberney
2015
DIAZ Daniel Ricardo
2014
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2013
DIAZ Daniel Ricardo
2012
LEIPHEIMER Levi
2011
ARRIAGADA QUINCHEL Marco Antonio
2010
NIBALI Vincenzo
2009
LUCERO SOSA Alfredo Orlando
2008
GARRIDO MAYORGA Martin
2007
GIACINTI Jorge
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 1 >
San Luis
-
Villa Mercedes
18 Urtarrila
/ 168.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:22:53
CHICCHI Francesco
Laisterketako Liderra
:
04:22:43
CHICCHI Francesco
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Azpi-sailkapenak
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CHICCHI Francesco
LIQ
04:22:53
2.
SIMON Edgardo
FUN
00:00:00
3.
NAPOLITANO Danilo
KAT
00:00:00
4.
LODDO Alberto
AND
00:00:00
5.
PACHECO TORRES Francisco Jose
XAC
00:00:00
6.
BORRAJO Anibal Andres
JSH
00:00:00
7.
MÜLLER Dirk
TSP
00:00:00
8.
PAGLIARINI MENDONCA Luciano André
SJC
00:00:00
9.
MATA Enrique
FOT
00:00:00
10.
BOMMEL Henning
NGER
00:00:00
11.
GARRIDO MAYORGA Martin
NARG
00:00:00
12.
MALDONADO SANCHEZ Ignacio Raul
NURU
00:00:00
13.
ALZATE ESCOBAR Carlos Eduardo
NCOL
00:00:00
14.
PINTOS RODRIGUEZ Pablo Daniel
NURU
00:00:00
15.
CAMPAGNARO Simone
MIE
00:00:00
16.
GARCIA RENA Rodrigo
XAC
00:00:00
17.
MATÉ MARDONES Luis Ángel
AND
00:00:00
18.
MIRANDA Gonzalo
NCHI
00:00:00
19.
KALZ Marcel
NGER
00:00:00
20.
JANORSCHKE Grischa
TSP
00:00:00
3
Erretiratzeak
17.
OYARZUN GUIÑEZ Carlos Ivan
NCHI
DNS
155.
SCHAAR Fabian
NGER
DNS
187.
ZABALA José Orlando
NMEX
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika