Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Course de Solidarnosc et des Champions Olympiques
2009
(2.1)
(Course de la Solidarité Olympique)
Poland / 1 Juli - 5 Juli
Edition: 20 (929.8 Km)
Winner:
KROL Artur
2008
2010
© Image: www.wyscig.com.pl
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Klassementwinnaars
Krol Artur
POL
Danilo Hondo
GER
Jacek Morajko
POL
Kajetan Skrobich
POL
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
BARTA Jan
2020
ANIOLKOWSKI Stanislaw
2019
VAHTRA Norman
2018
JANISZEWSKI Sylwester
2017
KOMAR Mateusz
2016
SOBAL Yauheni
2015
ARIESEN Johim
2014
ZIELINSKI Kamil
2013
POPKOV Vitaliy
2012
WITECKI Mariusz
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Volgende
Etappe 2 >
Nowy Sacz
-
Jaslo
1 Juli
/ 116.10 kilometer
Etappewinnaar
:
02:52:09
KLUGE Roger
Klassementleider
:
04:35:31
FRIEDEMANN Matthias
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KLUGE Roger
LKT
02:52:09
2.
HONDO Danilo
PSK
02:52:09
3.
RUDNICKI Dariusz
DHL
02:52:09
4.
ABAKOUMOV Igor
ISD
02:52:09
5.
GABROVSKI Ivaïlo
TKT
02:52:09
6.
SMOLEN Tomasz
CCC
02:52:09
7.
GOLAS Michal
02:52:09
8.
JEZOWSKI Krzysztof
CCC
02:52:09
9.
GRIVKO Andriy
ISD
02:52:09
10.
DASSLER Ingmar
LKT
02:52:09
11.
GATTO Oscar
ISD
02:52:09
12.
CALLEGARIN Daniele
CZP
02:52:09
13.
MROZ Mateusz
MRZ
02:52:09
14.
GRABOVSKYY Dmytro
ISD
02:52:09
15.
RADOSZ Robert
DHL
02:52:09
16.
BELKA Mathias
LKT
02:52:09
17.
JANIACZYK Blazej
MRZ
02:52:09
18.
HUZARSKI Bartosz
ISD
02:52:09
19.
LORIA Eugenio
CZP
02:52:09
20.
D'ANDREA Nicola
KCT
02:52:09
2
Uitvallers
9.
SCHULZE André
PSK
DNF
101.
MARKOWSKI Kamil
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken