Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Qinghai Lake
2009
(2.HC)
China / 17 Uztaila - 26 Uztaila
Edition: 8 (1278.5 Km)
Winner:
MIZOUROV Andrey
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Andrey Mizurov
KAZ
Radoslav Rogina
CRO
Ghader Mizbani Eranagh
IRI
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ZHANG Zhi Shan
2019
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
MONSALVE Jonathan
2016
LAGKUTI Sergiy
2015
ROGINA Radoslav
2014
DAVIDENOK Ilya
2013
POOR SEIEDI Samad
2012
ALIZADEH Hossein
2011
GAZVODA Gregor
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Hurrengoa
Etapa 2 >
Tongren
-
Xunhua
19 Uztaila
/ 94.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:17:51
KOCJAN Jure
Laisterketako Liderra
:
06:40:23
MIZUROV Andrey
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KOCJAN Jure
NSLO
02:17:51
2.
MAHORIC Mitja
NSLO
00:00:00
3.
IGLINSKIY Valentin
NKAZ
00:00:00
4.
HONDO Danilo
PSK
00:00:00
5.
ROGINA Radoslav
LOB
00:00:00
6.
STARE Matej
NSLO
00:00:00
7.
REIJNEN Kiel
JBC
00:00:00
8.
MIZUROV Andrey
TPT
00:00:00
9.
PAKHTUSOV Anatoliy
NUKR
00:00:00
10.
HRECHYN Serhy
NUKR
00:00:00
11.
LI Fuyu
MPC
00:00:00
12.
ELTINK Theo
SKS
00:00:00
13.
RYBIN Volodymyr
NUKR
00:00:00
14.
JANSE VAN RENSBURG Jacques
MPC
00:00:00
15.
STARCHYK Volodymyr
NUKR
00:00:00
16.
AXELSSON Niklas
UTE
00:00:00
17.
NEPOMNYACHSHI Yevgeniy
NKAZ
00:00:00
18.
YEUNG Ting Hon
NHKG
00:00:00
19.
FOFONOV Dmitriy
NKAZ
00:00:00
20.
PAGOTO Andrea
UTE
00:00:00
9
Erretiratzeak
83.
DEMARIN Massimo
LOB
DNF
106.
MARWOOD Kyle
PRA
FAD
112.
HOFFMAN Nolan
NEO
FAD
114.
RABIE Johann
NEO
FAD
123.
CHIANG Chon Te
GNT
FAD
124.
HUANG Yen Lin
GNT
DNF
125.
CHANG Wei Kei
GNT
FAD
172.
ZHANG Wen Long
NCHN
FAD
177.
JIANG Xueli
NCHN
FAD
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika