Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Olympia's Tour
2010
(2.2)
(Olympia´s Tour)
Netherlands / 17 Maiatza - 22 Maiatza
Edition: 58 (843.4 Km)
Winner:
PHINNEY Taylor
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Taylor Phinney
USA
Tweets by @OlympiasTour
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1927
1910
1909
2022
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2018
JOHANSEN Julius
2017
EENKHOORN Pascal
2016
BOL Cees
2015
BOL Jetse
2014
DE VRIES Berden
2013
VAN BAARLE Dylan
2012
VAN BAARLE Dylan
2011
BOL Jetse
2010
PHINNEY Taylor
2009
BOL Jetse
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6a
|
6b
Hurrengoa
Etapa 3 >
Meppel
-
Gendringen
19 Maiatza
/ 159.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:21:13
PHINNEY Taylor
Laisterketako Liderra
:
06:55:55
PHINNEY Taylor
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PHINNEY Taylor
TLS
03:21:13
2.
VAN POPPEL Boy
RB3
00:00:00
3.
VERMELTFOORT Coen
RB3
00:00:00
4.
PRONK Jos
00:00:00
5.
TE BRAKE Remco
VVE
00:00:00
6.
KAMPHUIS Sebastiaan
00:00:00
7.
ARIESEN Johim
CJP
00:00:00
8.
WALKER Nicholas
00:00:00
9.
RAKE Christer
TMB
00:00:00
10.
SCHMITZ Bram
VVE
00:00:00
11.
STARODUBTSEV Stanislav
TIK
00:00:00
12.
DOWSETT Alex
TLS
00:00:00
13.
LINDEMAN Bertjan
CJP
00:00:00
14.
DE JONGE Maarten
CJP
00:00:00
15.
BRUS Marco
00:00:00
16.
JOHR Olivier
00:00:00
17.
BERKHOUT Thomas
VVE
00:00:00
18.
SERGENT Jesse
TLS
00:00:00
19.
SCHULTING Peter
CJP
00:00:00
20.
VAN ZANDBEEK Ronan
VVE
00:00:00
7
Erretiratzeak
0.
PALU Stefano
DNF
0.
WALKER Nick
DNF
12.
HAVIK Yoeri
VVE
DNF
56.
STENEKES Steven
DNF
66.
RUDOLPH Malcolm
JAS
DNF
173.
BUNNIK Rene
DNF
174.
COMMANDEUR Sjoerd
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika