Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Qinghai Lake
2010
(2.HC)
(Tour of Qinghai Lake)
China / 17 Uztaila - 25 Uztaila
Edition: 9 (1169.3 Km)
Winner:
ASKARI Hossein
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Hossein Askari
IRI
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ZHANG Zhi Shan
2019
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
MONSALVE Jonathan
2016
LAGKUTI Sergiy
2015
ROGINA Radoslav
2014
DAVIDENOK Ilya
2013
POOR SEIEDI Samad
2012
ALIZADEH Hossein
2011
GAZVODA Gregor
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Hurrengoa
Etapa 8 >
Qilian
-
Qingshizui
24 Uztaila
/ 150.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:21:51
SHPILEVSKY Boris
Laisterketako Liderra
:
25:37:08
ASKARI Hossein
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SHPILEVSKY Boris
NRUS
03:21:51
2.
SOHRABI Mehdi
TPT
00:00:00
3.
IGLINSKIY Valentin
NKAZ
00:00:00
4.
ALIZADEH Hossein
TPT
00:00:00
5.
DE NEGRI Pier Paolo
ISD
00:00:00
6.
KONONENKO Mykhailo
NUKR
00:00:00
7.
FRATTINI Davide
TT1
00:00:00
8.
BILEKA Volodymyr
AMO
00:00:00
9.
TLEUBAYEV Ruslan
NKAZ
00:00:00
10.
WACKER Eugen
GNT
00:00:00
11.
DE JONGE Maarten
CJP
00:00:00
12.
STARE Matej
NSLO
00:00:00
13.
KOBZARENKO Valery
TT1
00:00:00
14.
CLARKE Simon
ISD
00:00:00
15.
VASYLYUK Andriy
NUKR
00:00:00
16.
KRIVTSOV Dmytro
ISD
00:00:00
17.
JIANG Kun
NCHN
00:00:00
18.
REIJNEN Kiel
JBC
00:00:00
19.
DER Zsolt
ZAN
00:00:00
20.
OSTERGAARD Niki
GLU
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika