Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Durango-Durango Emakumeen Saria
2010
(1.2)
Spain / 8 Ekaina
Edition: 9 (113.1 Km)
Winner:
VOS Marianne
2009
2011
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Marianne Vos
NED
Tweets by @scduranguesa
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ROOIJAKKERS Pauliena
2021
VAN DER BREGGEN Anna
2020
VAN VLEUTEN Annemiek
2019
KENNEDY Lucy
2018
VAN DER BREGGEN Anna
2017
VAN VLEUTEN Annemiek
2016
GUARNIER Megan
2015
JOHANSSON Emma
2014
VOS Marianne
2013
VOS Marianne
Durango
-
Durango
8 Ekaina
/ 113.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:54:48
VOS Marianne
Laisterketako Liderra
:
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VOS Marianne
ARC
02:54:48
2.
JOHANSSON Emma
RSC
00:00:00
3.
VAN VLEUTEN Annemiek
ARC
00:00:00
4.
ARNDT Judith
TCW
00:00:00
5.
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
CWT
00:00:15
6.
COOKE Nicole
NGBR
00:00:15
7.
FERRIER-BRUNEAU Christel
00:00:15
8.
RYAN Carla
CWT
00:00:51
9.
WHITELAW Vicki
LLT
00:00:51
10.
NEYLAN Rachel
NAUS
00:00:52
11.
VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal
NNED
00:01:41
12.
BRAS Martine
GAU
00:01:41
13.
BACCAILLE Monia
VAD
00:01:41
14.
DECROIX Lieselot
CWT
00:01:41
15.
GUNNEWIJK Loes
ARC
00:01:41
16.
KOZONCHUK Oxana
SAF
00:01:41
17.
DIJKMAN Petra
RSC
00:01:41
18.
WILLIAMSON Catherine
NGBR
00:01:41
19.
BRZEZNA Paulina
RSC
00:01:41
20.
CORNEO Sigrid
TOG
00:01:41
31
Erretiratzeak
21.
MARTIODA LIZARRALDE Amaia
BPD
DNF
41.
ARMAN ISABELLA
NITA
DNF
84.
TROTT Emma
NGBR
DNF
102.
FRANCKE Agnieta
ARC
DNF
113.
RAFAEL SALAS Inma
DKT
DNF
114.
LASA Izaro
DKT
DNF
115.
PEREIRO Inmaculada
DKT
DNF
116.
OLITE CALVO Saioa
DKT
DNF
117.
OSA Mireia
DKT
DNF
118.
YONTA DIEZ Ana
DKT
DNF
121.
LOUREDA GONZALEZ Rocio
DNF
122.
BONNIN PALOU Maria del Mar
DNF
123.
GALAN Leticia
DNF
124.
GARCIA MORTE Arantxa
DNF
125.
S. EMETERIO Cristina
DNF
132.
AIERDI ZAPIRAIN Ainhoa
DNF
133.
ESLAVA FERNANDEZ Joana
DNF
134.
GOMEZ Maria José
DNF
136.
LARRANAGA GORROTXATEGI Lide
DNF
138.
ESKAMENDI GIL Dorleta
DNF
153.
TIRADO MARQUEZ Silvia
LTK
DNF
154.
MASDEU CORT Judith
LTK
DNF
157.
GALVEZ LOPEZ Debora
LTK
DNF
158.
SCHMITT Anne-Marie
LTK
DNF
172.
SUELOTTO Eleonora
GAU
DNF
185.
VAN LOOY Katrien
VLL
DNF
202.
MERTEN Franziska
NGER
DNF
206.
RUSCHKE Francisca
NGER
DNF
214.
ZHAO Na
GPC
DNF
215.
SHI Lina
GPC
DNF
223.
MANI Caroline
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika