Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire
2010
(2.1)
(Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire)
France / 6 Apirila - 9 Apirila
Edition: 58 (640.5 Km)
Winner:
SANCHEZ GIL Luis Leon
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Luis Leon Sanchez Gil
ESP
Anthony Ravard
FRA
Yuriy Krivtsov
UKR
Anthony Roux
FRA
1
Fans
Paul#11
Tweets by @circuitcycliste
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
KOOIJ Olav
2019
GOUGEARD Alexis
2018
MARTIN Guillaume
2017
CALMEJANE Lilian
2016
FOURNIER Marc
2015
NAVARDAUSKAS Ramunas
2014
NAVARDAUSKAS Ramunas
2013
ROLLAND Pierre
2012
DURBRIDGE Luke
2011
ROUX Anthony
Lehenagokoa
1
|
2a
|
2b
|
3
|
4
Etapa 4 >
Abbaye de l'Epau (Le Mans)
-
Sillé-le-Guillaume
9 Apirila
/ 171.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:14:04
RAVARD Anthony
Laisterketako Liderra
:
15:36:52
SANCHEZ GIL Luis Leon
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
RAVARD Anthony
ALM
04:14:04
2.
SANCHEZ GIL Luis Leon
GCE
00:00:00
3.
SIMON Julien
SAU
00:00:00
4.
DELPECH Jean-Luc
BSC
00:00:00
5.
ROY Jérémy
FDJ
00:00:00
6.
RIBLON Christophe
ALM
00:00:00
7.
GNEZDA Matej
ADR
00:00:00
8.
ROUX Anthony
FDJ
00:00:00
9.
MURN Uros
ADR
00:00:00
10.
DEIGNAN Philip
CTT
00:00:00
11.
BUFFAZ Mickaël
COF
00:00:00
12.
WYSS Marcel
CTT
00:00:00
13.
HUPOND Thierry
SKS
00:00:00
14.
MOREAU Christophe
GCE
00:00:00
15.
MACHADO Tiago
RSH
00:00:00
16.
BELLETTI Manuel
COG
00:00:00
17.
MOOS Alexandre
BMC
00:00:00
18.
MAHORIC Mitja
ADR
00:00:00
19.
FAJT Kristjan
ADR
00:00:00
20.
GESCHKE Simon
SKS
00:00:00
15
Erretiratzeak
16.
GADRET John
ALM
DNS
21.
CHAVANEL Sébastien
FDJ
DNF
32.
DRUJON Mathieu
GCE
DNF
36.
COYOT Arnaud
GCE
DNF
54.
SELANDER Bjorn
RSH
DNF
55.
POPOVYCH Yaroslav
RSH
DNF
64.
MARINO Jean Marc
SAU
DNF
85.
ROOIJAKKERS Piet
SKS
DNS
101.
BACQUET Fabien
AUB
DNF
106.
MOMBAERTS Johan
AUB
DNF
115.
FRANK Mathias
BMC
DNS
116.
LOUDER Jeff
BMC
DNF
122.
CANUTI Federico
COG
DNF
126.
SAVINI Filippo
COG
DNF
146.
STARODUBTSEV Stanislav
TIK
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika