Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Tropicale Amissa Bongo (Tabo)
2011
(2.1)
(La Tropicale Amissa Bongo Ondimba (Tabo))
Gabon / 25 Urtarrila - 30 Urtarrila
Edition: 6 (764.0 Km)
Winner:
CHARTEAU Anthony
2010
2012
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Sponsors
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Anthony Charteau
FRA
1
Fans
nick hagemeyer
Tweets by @tropicale2020
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
LEVASSEUR Jordan
2019
BONIFAZIO Niccolo
2018
ARERUYA Joseph
2017
GÈNE Yohann
2016
PETIT Adrien
2015
CHTIOUI Rafai
2014
BERHANE TEWELDEMEDHIN Natnael
2013
GÈNE Yohann
2012
CHARTEAU Anthony
2011
CHARTEAU Anthony
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 1 >
Oyem
-
Bitam
25 Urtarrila
/ 96.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:29:11
SOUPE Geoffrey
Laisterketako Liderra
:
02:29:01
SOUPE Geoffrey
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SOUPE Geoffrey
FDJ
02:29:11
2.
CHARTEAU Anthony
EUC
00:00:00
3.
CAPPELLE Andy
QST
00:00:02
4.
JELLOUL Adil
NMAR
00:00:02
5.
CRAVEN Dan
00:00:02
6.
GÈNE Yohann
EUC
00:00:24
7.
PINEAU Jérôme
QST
00:00:24
8.
RUSSAN Meran
NERI
00:00:25
9.
MISGUA Okbatsion
NERI
00:00:25
10.
BERHANE TEWELDEMEDHIN Natnael
NERI
00:01:16
11.
GRMAY Tsgabu Gebremaryam
00:01:16
12.
JEANNESSON Arnold
FDJ
00:01:16
13.
COURTEILLE Arnaud
FDJ
00:01:20
14.
SHIFERAW Solomon Bitew
00:01:22
15.
SAADOUNE Abdelatif
NMAR
00:01:24
16.
HATEGEKA Gasore
NRWA
00:01:33
17.
BOUYER Franck
EUC
00:01:33
18.
CRUZ Alfredo
CDT
00:01:33
19.
ROBERT Frederique
QST
00:04:18
20.
JEROME Vincent
EUC
00:04:18
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika