Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
KBC-Driedaagse De Panne-Koksijde
2011
(2.HC)
(Driedaagse van De Panne - Koksijde)
Belgium / 29 Martxoa - 31 Martxoa
Edition: 35 (535.0 Km)
Winner:
ROSSELER Sébastien
2010
2012
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Sponsors
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Sébastien Rosseler
BEL
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MERLIER Tim
2021
BENNETT Sam
2020
LAMPAERT Yves
2019
GROENEWEGEN Dylan
2018
VIVIANI Elia
2017
GILBERT Philippe
2016
WESTRA Lieuwe
2015
KRISTOFF Alexander
2014
VAN KEIRSBULCK Guillaume
2013
CHAVANEL Sylvain
Lehenagokoa
1
|
2
|
3a
|
3b
Hurrengoa
Etapa 2 >
Oudenaarde
-
Koksijde
30 Martxoa
/ 210.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:08:18
GALIMZYANOV Denis
Laisterketako Liderra
:
09:30:43
WESTRA Lieuwe
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GALIMZYANOV Denis
KAT
05:08:18
2.
DEGENKOLB John
THR
00:00:00
3.
SAGAN Peter
LIQ
00:00:00
4.
VAITKUS Tomas
AST
00:00:00
5.
FEILLU Romain
VCD
00:00:00
6.
KRUOPIS Aidis
LAN
00:00:00
7.
DOWNING Russel
SKY
00:00:00
8.
HUTAROVICH Yauheni
FDJ
00:00:00
9.
CASPER Jimmy
SAU
00:00:00
10.
KWIATKOWSKI Michal
RSH
00:00:00
11.
ROELANDTS Jurgen
OLO
00:00:00
12.
BROWN Graeme
RAB
00:00:00
13.
LEEZER Tom
RAB
00:00:00
14.
BOZIC Borut
VCD
00:00:00
15.
BELLETTI Manuel
COG
00:00:00
16.
DE BACKER Bert
SKS
00:00:00
17.
KLUGE Roger
SKS
00:00:00
18.
KEUKELEIRE Jens
COF
00:00:00
19.
DRUCKER Jean Pierre
VWA
00:00:00
20.
JUODVALKIS Egidijus
LAN
00:00:00
15
Erretiratzeak
42.
SPILAK Simon
LAM
DNF
47.
KONDRUT Vitaliy
LAM
DNF
84.
BEWLEY Sam
RSH
DNF
85.
SERGENT Jesse
RSH
DNF
104.
MURPHY John
BMC
DNS
124.
PETIT Adrien
COF
DNF
126.
DUQUE Leonardo
COF
DNF
131.
CHAINEL Steve
FDJ
DNF
133.
SOUPE Geoffrey
FDJ
DNF
154.
FENG Han
SKS
DNF
162.
SAVINI Filippo
COG
DNF
167.
LOMBARDI Omar
COG
DNF
168.
PAGANI Angelo
COG
DNF
213.
CLARKE Jonathan
UHC
DNF
221.
CLAEYS Dimitri
APP
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika