Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
GP de Denain Porte du Hainaut
2011
(1.1)
France / 14 Apirila
Edition: 52 (199.0 Km)
Winner:
CASPER Jimmy
2010
2012
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(2)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Jimmy Casper
FRA
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
2022
2021
1959
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
WALSCHEID Max
2021
PHILIPSEN Jasper
2019
VAN DER POEL Mathieu
2018
DEHAES Kenny
2017
DEMARE Arnaud
2016
MCLAY Daniel
2015
BOUHANNI Nacer
2014
BOUHANNI Nacer
2013
DEMARE Arnaud
2012
HAEDO Juan José
Denain
-
Denain
14 Apirila
/ 199.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:32:10
CASPER Jimmy
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CASPER Jimmy
SAU
04:32:10
2.
FEILLU Romain
VCD
00:00:00
3.
KRUOPIS Aidis
LAN
00:00:00
4.
HOWARD Leigh
THR
00:00:00
5.
FLAHAUT Denis
RLM
00:00:00
6.
NAPOLITANO Danilo
ASA
00:00:00
7.
HUNTER Robert
RSH
00:00:00
8.
BOUHANNI Nacer
FDJ
00:00:00
9.
BACQUET Fabien
AUB
00:00:00
10.
VAN STAEYEN Michael
TSV
00:00:00
11.
BONSERGENT Stéphane
BSC
00:00:00
12.
GALIMZYANOV Denis
KAT
00:00:00
13.
PETIT Adrien
COF
00:00:00
14.
DRUJON Mathieu
AUB
00:00:00
15.
RAVARD Anthony
ALM
00:00:00
16.
BAGGIO Filippo
DER
00:00:00
17.
CHAVANEL Sébastien
EUC
00:00:00
18.
CAETHOVEN Steven
VWA
00:00:00
19.
CAPPELLE Dieter
VWA
00:00:00
20.
VERNAECKT Thomas
VWA
00:00:00
20
Erretiratzeak
28.
SMUKULIS Gatis
THR
DNF
34.
IGNATENKO Petr
KAT
DNF
38.
VANTOMME Maxime
KAT
DNF
41.
MCEWEN Robbie
RSH
DNF
42.
BEWLEY Sam
RSH
DNF
48.
SERGENT Jesse
RSH
DNF
53.
GARDEYN Gorik
VCD
DNF
65.
MARZOLI Ruggero
ASA
DNF
84.
KEUKELEIRE Jens
COF
DNF
94.
BRAMBILLA Giorgio
DER
DNF
98.
PISCOPIELLO Fabio
DER
DNF
103.
FAILLI Francesco
FAR
DNF
112.
BONNET William
FDJ
DNF
126.
JUODVALKIS Egidijus
LAN
DNF
133.
ENGOULVENT Jimmy
SAU
DNF
152.
DE LUNA DAVILA Flavio
CSM
DNF
153.
EUSER Lucas
CSM
DNF
155.
RANDELL Andrew
CSM
DNF
156.
ROTH Ryan
CSM
DNF
158.
VIVES Charly
CSM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika