Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Castilla y Leon
2011
(2.1)
Spain / 13 Apirila - 17 Apirila
Edition: 26 (723.5 Km)
Winner:
TONDO VOLPINI Xavier
2010
2012
© Image: www.vueltacastillayleon.es
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Xavier Tondo Volpini
ESP
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1989
1988
1987
1986
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
YATES Simon
2021
LOUVEL Matis
2019
CIMOLAI Davide
2018
PLAZA MOLINA Ruben
2017
HIVERT Jonathan
2016
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2015
ROLLAND Pierre
2014
BELDA GARCIA David
2013
PLAZA MOLINA Ruben
2012
MORENO BAZAN Javier
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Madrigal de las Altas Torres
-
Medina del Campo
17 Apirila
/ 167.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:30:00
SWIFT Ben
Laisterketako Liderra
:
17:01:40
TONDO VOLPINI Xavier
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SWIFT Ben
SKY
03:30:00
2.
VENTOSO ALBERDI Francisco José
MOV
00:00:00
3.
PEREZ MORENO Ruben
EUS
00:00:00
4.
BOS Theo
RAB
00:00:00
5.
BELLETTI Manuel
COG
00:00:00
6.
PELUCCHI Matteo
GEO
00:00:00
7.
SOBRINO MARTINEZ Joaquin
CJR
00:00:00
8.
MILAN JIMENEZ Diego
CJR
00:00:00
9.
ABERASTURI IZAGA Jon
ORB
00:00:00
10.
ANTON MARIN Francisco Manuel
VMC
00:00:00
11.
SOUSA CARDOSO Filipe Duarte
BSP
00:00:00
12.
JIMENEZ VENTOSA Ruben
VMC
00:00:00
13.
ORENGO LOPEZ Pascual
VMC
00:00:00
14.
SUAREZ ALBARRACIN Camilo Andres
CEP
00:00:00
15.
ROBERTS Luke
SBS
00:00:00
16.
GARCIA ETXEGIBEL Egoitz
CJR
00:00:00
17.
PEREZ FERNANDEZ Santiago
BSP
00:00:00
18.
HIVERT Jonathan
SAU
00:00:00
19.
GARCIA AMBROA Ricardo
ORB
00:00:00
20.
COPPEL Jerome
SAU
00:00:00
2
Erretiratzeak
52.
KUMP Marko
GEO
DNF
75.
GALDOS ALONSO Aitor
CJR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika