Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Iurreta-Emakumeen Bira
2011
(2.1)
Spain / 9 Ekaina - 12 Ekaina
Edition: 24 (405.2 Km)
Winner:
VOS Marianne
2010
2012
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Marianne Vos
NED
1
Fans
Janusz Jasiñski
Tweets by @EmakumeenBira
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
LONGO BORGHINI Elisa
2018
SPRATT Amanda
2017
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
2016
JOHANSSON Emma
2015
NIEWIADOMA Katarzyna
2014
FERRAND PREVOT Pauline
2013
JOHANSSON Emma
2012
ARNDT Judith
2011
VOS Marianne
2010
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
Lehenagokoa
1
|
2
|
3a
|
3b
|
4
Etapa 4 >
Ordunña
-
Ordunña
12 Ekaina
/ 125.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:28:45
VOS Marianne
Laisterketako Liderra
:
10:56:42
VOS Marianne
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VOS Marianne
ARC
03:28:45
2.
ARNDT Judith
TCW
00:00:00
3.
JOHANSSON Emma
HPU
00:00:00
4.
FERRIER-BRUNEAU Christel
GAU
00:00:00
5.
ZABELINSKAYA Olga
DPZ
00:00:00
6.
WHITELAW Vicki
LHT
00:00:04
7.
KAPUSTA Sylwia
GAU
00:00:04
8.
SCANDOLARA Valentina
GAU
00:00:06
9.
DE VRIES Marijn
LNL
00:00:15
10.
COLCLOUGH Katie
TCW
00:00:24
11.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
LHT
00:00:29
12.
WORRACK Trixi
LNL
00:00:30
13.
MARCHE - GILLOW Shara
NAUS
00:00:30
14.
POOLEY Emma
CWT
00:00:30
15.
VAN DEN BROEK Irene
LNL
00:00:33
16.
BERLATO Elena
TOG
00:00:33
17.
BATAGELJ Polona
BPD
00:00:33
18.
LAWS Sharon
CWT
00:00:33
19.
LONGO BORGHINI Elisa
TOG
00:00:33
20.
DAAMS Jessie
CWT
00:00:33
12
Erretiratzeak
11.
VAN VLEUTEN Annemiek
ARC
DNF
35.
SANCHIS CHAFER Anna
BPD
DNF
51.
CANTELE Noemi
CWT
DNF
74.
GAUMNITZ - POHL Stephanie
NGER
DNF
75.
SANDIG Madeleine
NGER
DNF
85.
BLANQUEFORT Emilie
LTK
DNF
91.
BRAS Martine
NNED
DNF
133.
TAMANINI Luisa
GAU
DNF
161.
KIHLBOM Jessica
AGG
DNF
166.
RYDLUND Malin
AGG
DNF
173.
FIORI Jennifer
TOG
DNF
174.
FRAPPORTI Simona
TOG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika