Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Jayco Herald Sun Tour
2011
(2.1)
Australia / 12 Urria - 16 Urria
Edition: 59 (642.0 Km)
Winner:
HAAS Nathan
2009
2014
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Nathan Haas
AUS
Tweets by @HeraldSunTour
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2011
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
HINDLEY Jai
2019
VAN BAARLE Dylan
2018
CHAVES RUBIO Johan Esteban
2017
HOWSON Damien
2016
FROOME Christopher
2015
MEYER Cameron
2014
CLARKE Simon
2011
HAAS Nathan
2009
WIGGINS Bradley
2008
O'GRADY Stuart
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Melbourne
-
Melbourne
16 Urria
/ 60.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:28:19
KITTEL Marcel
Laisterketako Liderra
:
16:39:39
HAAS Nathan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KITTEL Marcel
SKS
01:28:19
2.
GIACOPPO Anthony
GEN
00:00:00
3.
DEBUSSCHERE Jens
OLO
00:00:00
4.
PALMER Thomas
DPC
00:00:00
5.
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
00:00:00
6.
PORSEV Alexander
KAT
00:00:00
7.
SEROV Alexander
NRUS
00:00:00
8.
TANNER David
SBS
00:00:00
9.
HAUSSLER Heinrich
GRM
00:00:00
10.
KEOUGH Jacobe
00:00:00
11.
HAAS Nathan
GEN
00:00:00
12.
VON HOFF Steele
GEN
00:00:00
13.
LEWIS Joseph
00:00:00
14.
NORTHEY Michael James
PBR
00:00:00
15.
JÖRGENSEN Jonas Aaen
SBS
00:00:00
16.
ROBERTS Luke
SBS
00:00:00
17.
CANTWELL Jonathan
VAU
00:00:00
18.
KAISEN Olivier
OLO
00:00:00
19.
WURF Cameron
00:00:00
20.
GUDSELL Timothy
PBR
00:00:00
20
Erretiratzeak
0.
AITKEN Nick
0.
DICKESON William
0.
DONNELLY Aaron
0.
HIROSE Yoshimasa
0.
LOUTIT Alastair
0.
PETRUS Lotto
0.
RUDOLPH Malcolm
0.
SCHMITT Morgan
34.
SILIN Egor
KAT
36.
VANDENBERGH Stijn
KAT
52.
KING Benjamin
TT1
111.
CHADWICK Glen Alan
PBR
116.
WILLIAMSON James
PBR
131.
MARKOV Alexei
NRUS
135.
VALYNIN Valerey
NRUS
136.
KHATUNTSEV Alexander
NRUS
142.
DAVISON Luke
BFL
145.
MCLEOD Brian
BFL
161.
KEMPS Aaron
VAU
165.
FREIBERG Michael
VAU
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika