Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol
2012
(2.1)
(Vuelta a Andalucia - Ruta Ciclista Del Sol)
Spain / 19 Otsaila - 23 Otsaila
Edition: 58 (647.4 Km)
Winner:
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2011
2013
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
Mickaël Buffaz
FRA
Tweets by @VCANDALUCIA
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1925
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POELS Wouter
2021
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2020
FUGLSANG Jakob
2019
FUGLSANG Jakob
2018
WELLENS Tim
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2015
FROOME Christopher
2014
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2013
VALVERDE BELMONTE Alejandro
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Montemayor
-
Las Gabias
22 Otsaila
/ 157.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:41:55
FREIRE GOMEZ Oscar
Laisterketako Liderra
:
12:53:53
VALVERDE BELMONTE Alejandro
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
FREIRE GOMEZ Oscar
KAT
03:41:55
2.
SCHORN Daniel
APP
00:00:00
3.
MATTHEWS Michael
RAB
00:00:00
4.
MARCATO Marco
VCD
00:00:00
5.
GESCHKE Simon
PRO
00:00:00
6.
LIGTHART Pim
VCD
00:00:00
7.
POULHIES Stéphane
SAU
00:00:00
8.
BENNATI Daniele
RNT
00:00:00
9.
TAARAMAE Rein
COF
00:00:00
10.
LAGUTIN Sergey
VCD
00:00:00
11.
ENGOULVENT Jimmy
SAU
00:00:00
12.
DOCKX Gert
LTB
00:00:00
13.
DUMOULIN Samuel
COF
00:00:00
14.
VANENDERT Jelle
LTB
00:00:00
15.
BRANDLE Matthias
APP
00:00:00
16.
FROHLINGER Johannes
PRO
00:00:00
17.
MORENO FERNANDEZ Daniel
KAT
00:00:00
18.
EUSER Lucas
SPI
00:00:00
19.
DOI Yukihiro
PRO
00:00:00
20.
DUMOULIN Tom
PRO
00:00:00
2
Erretiratzeak
37.
NOVIKOV Nikita
VCD
DNF
126.
LECHUGA RODRIGUEZ Pablo
ACG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika