Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Grand Prix Pino Cerami
2012
(1.1)
Belgium / 5 Apirila
Edition: 47 (200.2 Km)
Winner:
BILLE Gaetan
2011
2013
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Gaetan Bille
BEL
Tweets by @grandprixcerami
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1996
1995
1994
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
COQUARD Bryan
2018
KENNAUGH Peter
2017
VAN AERT Wout
2016
WALLAYS Jelle
2015
GILBERT Philippe
2014
PETACCHI Alessandro
2013
VAN GENECHTEN Jonas
2012
BILLE Gaetan
2011
SCHEIRLINCKX Bert
2010
KOCJAN Jure
Saint-Ghislain
-
Frameries
5 Apirila
/ 200.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:52:11
BILLE Gaetan
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BILLE Gaetan
LTB
04:52:11
2.
FEILLU Romain
VCD
00:00:00
3.
VAN GENECHTEN Jonas
LTB
00:00:00
4.
BOIVIN Guillaume
SPI
00:00:00
5.
ANDERSON Ryan
SPI
00:00:00
6.
LABORIE Christophe
SAU
00:00:00
7.
HOFLAND Moreno
RB3
00:00:00
8.
BOZIC Borut
AST
00:00:00
9.
DRUCKER Jean Pierre
ACC
00:00:00
10.
MINNAARD Marco
RB3
00:00:00
11.
HONIG Reinier
LAN
00:00:00
12.
GALLAND Jérémie
SAU
00:00:00
13.
COMMEYNE Davy
LAN
00:00:00
14.
DE WAELE Bert
LAN
00:00:00
15.
KREDER Wesley
RB3
00:00:00
16.
DEIGNAN Philip
UHC
00:00:00
17.
DE VREESE Laurens
TSV
00:00:00
18.
KOZONTCHUK Dmitriy
RVL
00:00:00
19.
DEVILLERS Gilles
LAN
00:00:00
20.
BIHEL César
CCD
00:00:00
62
Erretiratzeak
2.
CARDOEN Henryk
GVA
DNF
4.
TANNER Jake
GVA
DNF
5.
STILLITE Michael
GVA
DNF
6.
VERNAECKT Thomas
GVA
DNF
12.
ROBERT Frederique
LTB
DNF
19.
CHICCHI Francesco
OPQ
DNF
22.
KEISSE Iljo
OPQ
DNF
28.
GRUZDEV Dmitriy
AST
DNF
29.
GUARNIERI Jacopo
AST
DNF
35.
DENIFL Stefan
VCD
DNF
41.
HOSTE Leif
ACC
DNF
48.
VAN MELSEN Kevin
ACC
DNF
63.
VAN HECKE Preben
TSV
DNF
69.
DE LUNA DAVILA Flavio
SPI
DNF
73.
WU Kin San
SPI
DNF
74.
BOILLAT Joris
CSS
DNF
75.
CLARKE William
CSS
DNF
76.
XU Gang
CSS
DNF
77.
JIANG Kun
CSS
DNF
79.
OTHMAN Muhamad Adiq Husainie
CSS
DNF
84.
GARCIA ETXEGIBEL Egoitz
COF
DNF
91.
MANGEL Laurent
SAU
DNF
94.
POULHIES Stéphane
SAU
DNF
98.
BENENATI Cristiano
FAR
DNF
106.
BENEDETTI Cesare
APP
DNF
107.
DIETZIKER Andreas
APP
DNF
109.
SCHORN Daniel
APP
DNF
114.
MANAKOV Victor
RVL
DNF
120.
OVECHKIN Artem
RVL
DNF
122.
DE MAAR Marc
UHC
DNF
127.
THOMSON Jay Robert
UHC
DNF
128.
WHITE Bradley
UHC
DNF
133.
MC LAUGHLIN Ronan
SKT
DNF
134.
EECKHOUT Nico
SKT
DNF
137.
VERCRUYCE Jim
CMD
DNF
138.
HAYNES Hamish Robert
CMD
DNF
141.
NORMAND Ronny
CMD
DNF
145.
CORNET Joris
PCW
DNF
149.
ROUET Rudy
PCW
DNF
150.
PONS Gaetan
PCW
DNF
152.
YDENS Andrew
PCW
DNF
154.
LEGRAND Philippe
WBC
DNF
155.
PATRON Christian
WBC
DNF
157.
PREMONT Christophe
WBC
DNF
158.
STENUIT Robin
WBC
DNF
161.
ABRAHAM GEBRU Daniel
MPC
DNF
162.
GREEN Matt
MPC
DNF
163.
GREENE Edward
MPC
DNF
166.
BARLETT Chris
MPC
DNF
167.
DE WEERDT Sven
MPC
DNF
168.
VAN MECHELEN Matthias
MPC
DNF
172.
DRANCOURT Pierre
RLM
DNF
173.
KNEISKY Morgan
RLM
DNF
175.
GUAY Julien
RLM
DNF
179.
BROERS Remco
CCD
DNF
184.
WEBER Sascha
CCD
DNF
194.
BENEKE Calvin
MTN
DNF
195.
BROWN Arran
MTN
DNF
197.
JIM Songezo
MTN
DNF
198.
POTGIETER Bradley
MTN
DNF
199.
VAN NIEKERK Dennis
MTN
DNF
200.
WESEMANN Martin
MTN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika