Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Szlakiem Grodòw Piastowskich
2013
(2.1)
Poland / 3 Maiatza - 5 Maiatza
Edition: 48 (455.4 Km)
Winner:
BARTA Jan
2012
2014
© Image: www.grody.com.pl
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Jan Barta
CZE
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
PATERSKI Maciej
2019
MALECKI Kamil
2018
OWSIAN Lukasz
2017
RUTKIEWICZ Marek
2016
POLIVODA Oleksandr
2015
BERNAS Pawel
2014
TACIAK Mateusz
2013
BARTA Jan
2012
RUTKIEWICZ Marek
2011
VRECER Robert
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Jawor
-
Zlotoryja
5 Maiatza
/ 161.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:02:45
REBELLIN Davide
Laisterketako Liderra
:
11:53:47
BARTA Jan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
REBELLIN Davide
CCC
04:02:45
2.
KANKOVSKY Alois
ADP
00:00:00
3.
HUZARSKI Bartosz
TNE
00:00:00
4.
SMOLEN Tomasz
BGZ
00:00:00
5.
HOOGHIEMSTER René
NSP
00:00:00
6.
BARTA Jan
TNE
00:00:00
7.
STACHOWIAK Adam
BGZ
00:00:00
8.
FIEDLER Jacob
00:00:00
9.
RUTKIEWICZ Marek
CCC
00:00:00
10.
SCHUMACHER Stefan
CWO
00:00:00
11.
MAGER Christian
STG
00:00:00
12.
HOELGAARD Markus
ETI
00:00:00
13.
GRADEK Kamil
00:00:00
14.
HNIK Karel
ETI
00:00:00
15.
BUCHACEK Tomas
BAU
00:00:00
16.
PADOUR Frantisek
BAU
00:00:00
17.
HALEJAK Wojcieck
00:00:00
18.
KUEN Maximilian
TIR
00:00:00
19.
ZABALLA GUTIERREZ Constantino
CWO
00:00:00
20.
MIKELJ Tim
SAK
00:00:00
14
Erretiratzeak
0.
HOELGAARD Daniel
DNF
0.
POLITT Nils
DNF
0.
THÖMEL Tino
DNF
0.
WALCZAK Damian
DNF
54.
FOTHEN Markus
NSP
DNF
61.
TOMASIAK Konrad
CLG
DNF
63.
ZATORSKI Konrad
CLG
DNF
81.
WADECKI Adam
LAS
DNF
87.
WOJCIECHOWSKI Piotr
LAS
DNF
107.
SPOKES Samuel
ETI
DNF
111.
GUCWA Zbigniew
WIB
DNF
113.
WOLSKI Marcin
WIB
DNF
152.
CIOBAN Sergiu
TCT
DNF
165.
EGNER Arne
STG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika