Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Emakumeen Euskal Bira
2013
(2.1)
(Iurreta-Emakumeen Bira)
Spain / 6 Ekaina - 9 Ekaina
Edition: 26 (300.7 Km)
Winner:
JOHANSSON Emma
2012
2014
Laisteketaren aurkezpena
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Emma Johansson
SWE
Tweets by @EmakumeenBira
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
LONGO BORGHINI Elisa
2018
SPRATT Amanda
2017
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
2016
JOHANSSON Emma
2015
NIEWIADOMA Katarzyna
2014
FERRAND PREVOT Pauline
2013
JOHANSSON Emma
2012
ARNDT Judith
2011
VOS Marianne
2010
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Fruiz
-
Gatika
9 Ekaina
/ 88.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:02:38
LONGO BORGHINI Elisa
Laisterketako Liderra
:
07:56:47
JOHANSSON Emma
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LONGO BORGHINI Elisa
HPU
00:02:38
2.
STEVENS Evelyn
SLU
00:00:00
3.
JOHANSSON Emma
GEW
00:00:00
4.
VAN DER BREGGEN Anna
SLT
00:00:03
5.
GUARNIER Megan
RBW
00:01:06
6.
VOS Marianne
RBW
00:01:06
7.
VAN DIJK Ellen
SLU
00:01:06
8.
LUPERINI Fabiana
FLF
00:01:09
9.
PIETERS Amy
SKI
00:01:09
10.
LOPEZ MORALES Belen
LTK
00:01:11
11.
FERRAND PREVOT Pauline
RBW
00:01:11
12.
FIORI Jennifer
TOG
00:01:11
13.
BRAND Lucinda
RBW
00:01:13
14.
BRENNAUER Lisa
SLU
00:01:13
15.
TAYLOR Carlee
LHL
00:01:14
16.
AMIALIUSIK Alena
BPK
00:01:14
17.
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane
BPD
00:01:14
18.
STULTIENS Sabrina
RBW
00:01:16
19.
RATTO Rossella
HPU
00:01:16
20.
MUSTONEN LICHAN Sara
FLF
00:01:16
9
Erretiratzeak
11.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
LHL
DNF
43.
D'INTINO Azzurra
MIC
DNF
62.
KIHLBOM Jessica
AGG
DNF
63.
EHRIN Mirella
AGG
DNF
73.
BRULEE Latoya
CZT
DNF
74.
DOM Annelies
CZT
DNF
76.
HATCH Elizabeth
CZT
DNF
91.
SANCHIS CHAFER Anna
BPD
DNF
173.
POLSPOEL Maaike
SLT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika