Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Energiewacht Tour
2014
(2.2)
Netherlands / 9 Apirila - 13 Apirila
(575.7 Km)
Winner:
BRAND Lucinda
2013
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Lucinda Brand
NED
Edizioak
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
VAN DIJK Ellen
2019
KLEIN Lisa
2018
PIETERS Amy
2017
VAN DIJK Ellen
2016
VAN DIJK Ellen
2015
BRENNAUER Lisa
2014
BRAND Lucinda
2013
VAN DIJK Ellen
2012
TEUTENBERG Ina-Yoko
2011
VISSER Adrie
Lehenagokoa
1
|
2
|
3a
|
3b
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Wedde
-
Wedde
10 Apirila
/ 117.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:47:28
WILD Kirsten
Laisterketako Liderra
:
05:03:13
WILD Kirsten
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
WILD Kirsten
GIW
02:47:28
2.
GUARISCHI Barbara
ALE
00:00:00
3.
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
DLT
00:00:00
4.
D'HOORE Jolien
LBL
00:00:00
5.
CECCHINI Elena
EMF
00:00:00
6.
ZWICK Martina
BCT
00:00:00
7.
VERHOEVEN Aurore
NFRA
00:00:00
8.
DE BAAT Kim
PHV
00:00:00
9.
ELVIN Gracie
GEW
00:00:00
10.
HENTTALA-LEPISTÖ Lotta Paulina
BCT
00:00:00
11.
VAN VLEUTEN Annemiek
RBW
00:00:00
12.
BRENNAUER Lisa
SLU
00:00:00
13.
TAGLIAFERRO Marta
ALE
00:00:00
14.
BRAND Lucinda
RBW
00:00:00
15.
PIJNENBORG Mascha
FTZ
00:00:00
16.
MULLENS Peta
WHT
00:00:00
17.
BURCHENKOVA Alexandra
RVL
00:00:00
18.
WORRACK Trixi
SLU
00:00:00
19.
VAN DIJK Ellen
DLT
00:00:00
20.
TUCKER HALL Lauren
NUSA
00:00:00
16
Erretiratzeak
46.
BARKER Elinor
WHT
DNF
51.
CONFALONIERI Maria Giulia
EMF
DNF
53.
MARTIN Lucy
EMF
DNF
68.
KUIJPERS Evy
FTZ
DNF
80.
NESSMAR Alexandra
AGG
DNF
84.
SJOBLOM Linnea
AGG
DNF
99.
MACPHEE Kerry
NSCO
DNF
105.
NEYLAN Rachel
NAUS
DNF
127.
BEVERIDGE Allison
NCAN
DNF
136.
RYAN Alexis
NUSA
DNF
138.
DONOVAN Kathryn
NUSA
DNF
142.
HAMELINK Iris
DNF
156.
LIMA - HATTELAND Tone
ECPN
DNF
157.
SCHULTING-TEMPERT Ingrid
ESWA
DNF
161.
PARDON Marleen
ESWA
DNF
181.
HEARD Anneliese
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika