Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Qinghai Lake
2014
(2.HC)
China / 6 Uztaila - 19 Uztaila
Edition: 13 (2219.0 Km)
Winner:
DAVIDENOK Ilya
2013
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(13)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Ilya Davidenok
KAZ
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ZHANG Zhi Shan
2019
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
MONSALVE Jonathan
2016
LAGKUTI Sergiy
2015
ROGINA Radoslav
2014
DAVIDENOK Ilya
2013
POOR SEIEDI Samad
2012
ALIZADEH Hossein
2011
GAZVODA Gregor
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
Hurrengoa
Etapa 12 >
Zhongwei
-
Zhongwei
18 Uztaila
/ 120.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:35:09
GROSU Eduard Michael
Laisterketako Liderra
:
49:48:31
DAVIDENOK Ilya
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GROSU Eduard Michael
VFN
02:35:09
2.
SHPILEVSKY Boris
RTS
00:00:00
3.
ALZATE ESCOBAR Carlos Eduardo
UHC
00:00:00
4.
GAVAZZI Mattia
AMO
00:00:00
5.
BENFATTO Marco
AS2
00:00:00
6.
ABERASTURI IZAGA Jon
EUK
00:00:00
7.
KRASNOV Leonid
RVL
00:00:00
8.
BOLE Grega
VFN
00:00:00
9.
MIYAZAWA Takashi
VFN
00:00:00
10.
FÖRSTER Robert
UHC
00:00:00
11.
KONONENKO Mykhailo
KLS
00:00:00
12.
ORKEN Ahmet
TKS
00:00:00
13.
KUROEDA Shiki
VFN
00:00:00
14.
CANTWELL Jonathan
DPC
00:00:00
15.
MURPHY John
UHC
00:00:00
16.
SCHORN Daniel
TNE
00:00:00
17.
BENEDETTI Cesare
TNE
00:00:00
18.
KOGUT Volodymyr
AMO
00:00:00
19.
MUNKHTULGA Erdenesuren
NTC
00:00:00
20.
SOHRABI Mehdi
TPT
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika