Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Taiwan
2015
(2.1)
Taiwan / 22 Martxoa - 26 Martxoa
(628.0 Km)
Winner:
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2014
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Mirsamad Pourseyedi Golakhour
IRI
Edizioak
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DYBALL Ben
2020
WHITE Nicholas
2019
CLARKE Jonathan
2018
ARASHIRO Yukiya
2017
PRADES Benjamín
2016
HUCKER Robbie
2015
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2014
DI GREGORIO Rémy
2013
SULZBERGER Bernard
2012
POLLOCK Rhys
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Jianshanpi Jiangnan Resort
-
Dapeng Bay
26 Martxoa
/ 178.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:00:47
THÖMEL Tino
Laisterketako Liderra
:
14:10:34
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
THÖMEL Tino
RTS
04:00:47
2.
WIPPERT Wouter
DPC
00:00:00
3.
TAMOURIDIS Ioannis
BCP
00:00:00
4.
WU Po Hung
NTPE
00:00:00
5.
ILESIC Aldo Ino
00:00:00
6.
BEVIN Patrick
ART
00:00:00
7.
JANG Sun Jae
00:00:00
8.
PARK Keon Woo
NKOR
00:00:00
9.
GIDICH Yevgeniy
V4E
00:00:00
10.
ZANOTTI Marco
PVC
00:00:00
11.
KOCJAN Jure
SSC
00:00:00
12.
KUBOKI Kazushige
UKO
00:00:00
13.
NAKAJIMA Yasuharu
NJPN
00:00:00
14.
MAYER Yannick
BAI
00:00:00
15.
POLITT Nils
STG
00:00:00
16.
SUZUKI Yuzuru
BLZ
00:00:00
17.
OCKELOEN Jasper
PVC
00:00:00
18.
ZEMLYAKOV Oleg
V4E
00:00:00
19.
HOLLER Nikodemus
00:00:00
20.
HO Burr
NHKG
00:00:00
5
Erretiratzeak
0.
GALYANOV Vladislav
DNF
0.
O'BRIEN Mark
ART
DNF
0.
SCHWEIZER Christoph
BAI
DNF
0.
STROBEL Simon
TNN
DNF
0.
SUZUKI Shinri
BLZ
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika