Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
ASO/WTY - Yorkshire 3 Day
2015
(2.1)
United Kingdom / 1 Maiatza - 3 Maiatza
(515.0 Km)
Winner:
NORDHAUG Lars Petter
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Lars Petter Nordhaug
NOR
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
LAWLESS Christopher
2018
VAN AVERMAET Greg
2017
PAUWELS Serge
2016
VOECKLER Thomas
2015
NORDHAUG Lars Petter
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Etapa 3 >
Wakefield
-
Leeds
3 Maiatza
/ 167.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:27:22
HERMANS Ben
Laisterketako Liderra
:
12:47:56
NORDHAUG Lars Petter
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HERMANS Ben
BMC
04:27:22
2.
VAN AVERMAET Greg
BMC
00:00:09
3.
SIMON Julien
COF
00:00:09
4.
SANCHEZ GONZALEZ Samuel
BMC
00:00:09
5.
DUYN Huub
ROP
00:00:09
6.
NORDHAUG Lars Petter
SKY
00:00:09
7.
KIRSCH Alex
CLT
00:00:09
8.
SPRENGERS Thomas
TSV
00:00:09
9.
KRUIJSWIJK Steven
TLJ
00:00:09
10.
VOECKLER Thomas
EUC
00:00:09
11.
CUMMINGS Stephen
MTN
00:00:09
12.
ROSSKOPF Joey
BMC
00:00:09
13.
LAMPIER Steven
RAL
00:00:09
14.
HANDLEY Richard
JLT
00:00:09
15.
ROWSELL Erick
MGT
00:00:09
16.
LARSSON Gustav Erik
CLT
00:00:09
17.
DAVIES Scott
NGBR
00:00:09
18.
ROSSETTO Stéphane
COF
00:00:09
19.
DEIGNAN Philip
SKY
00:00:16
20.
LOPEZ GARCIA David
SKY
00:00:31
8
Erretiratzeak
3.
CHRISTIAN Mark
WGN
DNF
18.
SUTTON Christopher
SKY
DNF
43.
MARKUS Barry
TLJ
DNF
87.
STAUFF Andreas
MTN
DNF
118.
ZANGERLE Joel
CLT
DNF
131.
CLANCY Edward
JLT
DNF
164.
HARPER George
ONE
DNF
165.
HESTER Marc
ONE
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika