Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Energiewacht Tour
2015
(2.2)
Netherlands / 8 Apirila - 12 Apirila
(457.5 Km)
Winner:
BRENNAUER Lisa
2014
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Lisa Brennauer
GER
Tweets by @Healthyageingtr
Edizioak
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
VAN DIJK Ellen
2019
KLEIN Lisa
2018
PIETERS Amy
2017
VAN DIJK Ellen
2016
VAN DIJK Ellen
2015
BRENNAUER Lisa
2014
BRAND Lucinda
2013
VAN DIJK Ellen
2012
TEUTENBERG Ina-Yoko
2011
VISSER Adrie
Lehenagokoa
0
|
1
|
2a
|
2b
|
3
|
4
Etapa 4 >
Borkum
-
Borkum
12 Apirila
/ 105.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:39:42
VAN DER BREGGEN Anna
Laisterketako Liderra
:
11:30:29
BRENNAUER Lisa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VAN DER BREGGEN Anna
RBW
02:39:42
2.
D'HOORE Jolien
WHT
00:01:07
3.
WILD Kirsten
HPU
00:01:07
4.
BRENNAUER Lisa
VEL
00:01:07
5.
MAJERUS Christine
DLT
00:01:07
6.
WORRACK Trixi
VEL
00:01:10
7.
BRAND Lucinda
RBW
00:01:12
8.
KNETEMANN Roxane
RBW
00:01:14
9.
VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal
DLT
00:01:40
10.
ENSING Janneke
PHV
00:01:40
11.
VAN GOGH Natalie
PHV
00:01:40
12.
VAN DIJK Ellen
DLT
00:01:40
13.
MACKAIJ Floortje
TLP
00:01:40
14.
KOSTER Anouska Helena
RBW
00:01:40
15.
CROMWELL Tiffany
VEL
00:01:40
16.
KASPER Romy
DLT
00:01:40
17.
SOEK Julia
TLP
00:01:44
18.
LAST Annie
NGBR
00:09:34
19.
KNAUER Anna
RBW
00:09:34
20.
KAY Emily
NGBR
00:09:34
18
Erretiratzeak
7.
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
DLT
DNS
15.
ROBERTS Amy
WHT
DNF
17.
HOSKING Chloe
WHT
DNF
25.
GUNNEWIJK Loes
GEW
DNS
29.
HOSKINS Melissa
GEW
DNF
43.
VAN DER HAAR - GARNER Lucy
TLP
DNF
44.
KNOL Willeke
TLP
DNF
62.
EHRLER Desiree
FCT
DNF
85.
MANIKAITE Ema
NLTU
DNF
94.
STIENEN Jutta
NSUI
DNF
98.
TUCKER HALL Lauren
NUSA
DNF
101.
FISCHER Heather
NUSA
DNF
105.
LECHNER Corinna
EMXX
DNF
117.
PIJNENBORG Mascha
DNF
121.
SCHREURS Geerike
ECPN
DNF
123.
BRAAM Danique
ECPN
DNF
128.
FOKKENS Trieneke
ERMD
DNF
136.
BLOEM Judith
EJVA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika