Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Festival Luxembourgeois du cyclisme féminin Elsy Jacobs
2015
(2.1)
Luxembourg / 1 Maiatza - 3 Maiatza
Edition: 4 (207.3 Km)
Winner:
VAN DER BREGGEN Anna
2014
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(2)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Anna Van Der Breggen
NED
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BASTIANELLI Marta
2021
BJERG - NORSGAARD JORGENSEN Emma Cecilie
2019
BRENNAUER Lisa
2018
PATERNOSTER Letizia
2017
MAJERUS Christine
2016
NIEWIADOMA Katarzyna
2015
VAN DER BREGGEN Anna
2014
VAN DER BREGGEN Anna
2013
VOS Marianne
2012
VOS Marianne
0
|
1
|
2
Hurrengoa
Etapa 0 >
Garnich
-
Garnich
1 Maiatza
/ 5.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:08:13
VAN DER BREGGEN Anna
Laisterketako Liderra
:
00:08:13
VAN DER BREGGEN Anna
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VAN DER BREGGEN Anna
RBW
00:08:13
2.
VAN VLEUTEN Annemiek
BCT
00:00:02
3.
DUYCK Ann Sophie
NBEL
00:00:09
4.
BRAND Lucinda
RBW
00:00:11
5.
FERRAND PREVOT Pauline
RBW
00:00:12
6.
MAJERUS Christine
DLT
00:00:13
7.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
BCT
00:00:13
8.
GARFOOT Katrin
GEW
00:00:16
9.
WILLIAMS Lizzie
GEW
00:00:17
10.
PIETERS Amy
TLP
00:00:18
11.
BARKER Elinor
MAT
00:00:19
12.
TROTT Laura
MAT
00:00:19
13.
ENSING Janneke
PHV
00:00:23
14.
STULTIENS Sabrina
TLP
00:00:23
15.
HAGIWARA Mayuko
WHT
00:00:24
16.
SLAPPENDEL Iris
BCT
00:00:25
17.
PAWLOWSKA Katarzyna
DLT
00:00:27
18.
MARCHE - GILLOW Shara
RBW
00:00:27
19.
JOHANSSON Emma
GEW
00:00:27
20.
HOSKINS Melissa
GEW
00:00:27
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika