Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour des Fjords
2015
(2.1)
Norway / 27 Maiatza - 31 Maiatza
(929.4 Km)
Winner:
HALLER Marco
2014
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Marco Haller
AUT
Edizioak
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2017
BOASSON HAGEN Edvald
2016
KRISTOFF Alexander
2015
HALLER Marco
2014
KRISTOFF Alexander
2013
CHERNETSKII Sergei
2012
PIEDRA PEREZ Antonio
2011
WILMAN Frederik
2010
POPKOV Vitaliy
2009
NYBOE Haavard
2008
TRONBORG KRISTENSEN Michael
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Jondal
-
Haugesund
28 Maiatza
/ 217.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:42:11
KRISTOFF Alexander
Laisterketako Liderra
:
10:13:46
KRISTOFF Alexander
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KRISTOFF Alexander
KAT
05:42:11
2.
STUYVEN Jasper
TFR
00:00:00
3.
KRAGH ANDERSEN Asbjørn
TBW
00:00:00
4.
BOASSON HAGEN Edvald
MTN
00:00:00
5.
LOOIJ André
ROP
00:00:00
6.
SBARAGLI Kristian
MTN
00:00:00
7.
VALGREN ANDERSEN Michael
TCS
00:00:00
8.
ROEINAAS Fridtjof
TSS
00:00:00
9.
BARBERO CUESTA Carlos
CJR
00:00:00
10.
LANDA Oscar
COH
00:00:00
11.
HOELGAARD Daniel
TJO
00:00:00
12.
PEDERSEN Mads
CLT
00:00:00
13.
BLIKRA Haavard
COH
00:00:00
14.
IMPEY Daryl
OGE
00:00:00
15.
KORSAETH Truls Engen
TJO
00:00:00
16.
TRUSOV Nikolai
TCS
00:00:00
17.
RIIS Thomas Nybo
TBW
00:00:00
18.
BENGTSSON Ludvig
TTB
00:00:00
19.
VAN MEIRHAEGHE Jef
TSV
00:00:00
20.
TXURRUKA ANSOLA Amets
CJR
00:00:00
7
Erretiratzeak
93.
EIJSSEN Yannick
WGG
DNF
96.
SEYNAEVE Lander
WGG
DNS
105.
MICKIEWICZ Tomasz
AJT
DNF
122.
IRVINE Martyn
MGT
DNF
123.
JELFS Dominic
MGT
DSQ
143.
HAGEN Krister
COH
DNF
195.
GUSTAVSSON Niklas
TTB
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika