Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Etoile de Bessèges
2015
(2.1)
France / 4 Otsaila - 8 Otsaila
Edition: 45 (621.0 Km)
Winner:
JUNGELS Bob
2014
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Bob Jungels
LUX
Tweets by @Etoile_Besseges
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
THOMAS Benjamin
2021
WELLENS Tim
2020
COSNEFROY Benoit
2019
LAPORTE Christophe
2018
GALLOPIN Tony
2017
CALMEJANE Lilian
2016
COPPEL Jerome
2015
JUNGELS Bob
2014
LUDVIGSSON Tobias
2013
HIVERT Jonathan
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Nîmes
-
Les Fumades
5 Otsaila
/ 155.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:27:54
JANS Roy
Laisterketako Liderra
:
07:53:21
BOECKMANS Kris
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
JANS Roy
WGG
04:27:54
2.
BLAIN Alexandre
M13
00:00:00
3.
JUNGELS Bob
TFR
00:00:00
4.
COLEDAN Marco
TFR
00:00:00
5.
MARTINEZ Yannick
EUC
00:00:00
6.
CHEVALIER Olivier
WBC
00:00:00
7.
DEMOITIÉ Antoine
WBC
00:00:00
8.
PLANCKAERT Baptiste
RLM
00:00:00
9.
THEUNS Edward
TSV
00:00:00
10.
SILVESTRE Fabio
TFR
00:00:00
11.
VANBILSEN Kenneth
COF
00:00:00
12.
SARREAU Marc
FDJ
00:00:00
13.
GAUTIER Cyril
EUC
00:00:00
14.
MARCATO Marco
WGG
00:00:00
15.
VAN COPPERNOLLE Francesco
VER
00:00:00
16.
NAESEN Oliver
TSV
00:00:00
17.
KREDER Michel
ROP
00:00:00
18.
KREDER Wesley
ROP
00:00:00
19.
HABEAUX Gregory
WBC
00:00:00
20.
DUPONT Timothy
RLM
00:00:00
5
Erretiratzeak
37.
VANDEWALLE Kristof
TFR
DNF
104.
VACHON Florian
BSE
DNF
145.
BRESCIANI Michael
ROT
DNS
186.
VANDENBOGAERDE Jens
SKT
DNS
206.
STENUIT Robin
VER
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika