Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de San Luis
2016
(2.1)
Argentina / 18 Urtarrila - 24 Urtarrila
Edition: 10 (921.7 Km)
Winner:
QUINTANA ROJAS Dayer Uberney
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Dayer Uberney Quintana Rojas
COL
Edizioak
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2016
QUINTANA ROJAS Dayer Uberney
2015
DIAZ Daniel Ricardo
2014
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2013
DIAZ Daniel Ricardo
2012
LEIPHEIMER Levi
2011
ARRIAGADA QUINCHEL Marco Antonio
2010
NIBALI Vincenzo
2009
LUCERO SOSA Alfredo Orlando
2008
GARRIDO MAYORGA Martin
2007
GIACINTI Jorge
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 3 >
Potrero de Los Funes
-
La Punta
20 Urtarrila
/ 131.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:08:41
KONING Peter
Laisterketako Liderra
:
07:57:43
KONING Peter
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KONING Peter
DPC
03:08:41
2.
GAVIRIA RENDON Fernando
EQS
00:01:37
3.
MCCABE Travis
HSD
00:01:37
4.
SAGAN Peter
TNK
00:01:37
5.
RICHEZE Mauro Abel
SLS
00:01:37
6.
VUILLERMOZ Alexis
ALM
00:01:37
7.
LOUBET Julien
FVC
00:01:37
8.
MORENO FERNANDEZ Daniel
MOV
00:01:37
9.
QUINTANA ROJAS Dayer Uberney
MOV
00:01:37
10.
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
AST
00:01:37
11.
VILLALOBOS SOLIS Roman Daniel
NCRC
00:01:37
12.
KOSHEVOY Ilia
LAM
00:01:37
13.
CARDOSO Andre Fernando S. Martins
CPT
00:01:37
14.
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
MOV
00:01:37
15.
CONTRERAS PINZON Rodrigo
EQS
00:01:37
16.
TORRES AGUDELO Rodolfo Andres
AND
00:01:37
17.
MILLAN AYALA Jonathan
SCQ
00:01:37
18.
PEREZ Ignacio
SEP
00:01:37
19.
CALDERÓN PORRAS Steven
SCQ
00:01:37
20.
FERNANDEZ CRUZ Delio
DMP
00:01:37
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika