Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
GP Internacional Torres Vedras - Trofeu Joaquim Agostinho
2015
(2.2)
(Troféu Joaquim Agostinho GP Int de Ciclismo de Torres Vedras)
Portugal / 9 Uztaila - 12 Uztaila
Edition: 38 (478.9 Km)
Winner:
BENTA Joao
2014
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Benta Joao
POR
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
FIGUEIREDO Federico
2020
FIGUEIREDO Federico
2019
CASIMIRO Henrique
2018
FERNANDES José Neves
2017
ANTUNES Amaro
2016
NOCENTINI Rinaldo
2015
BENTA Joao
2014
FERNANDEZ CRUZ Delio
2013
PRADES REVERTE Eduard
2012
MESTRE Ricardo
0
|
1
|
2
|
3
Hurrengoa
Etapa 0 >
Turcifal
-
Turcifal
9 Uztaila
/ 8.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:10:33
SHILOV Sergey
Laisterketako Liderra
:
00:10:33
SHILOV Sergey
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SHILOV Sergey
00:10:33
2.
CESAR VELOSO Gustavo
00:00:09
3.
REIS Rafael Ferreira
00:00:10
4.
SAMOKHVALOV Dmitri
00:00:15
5.
GUYOT Romain
00:00:15
6.
OYARZUN GUIÑEZ Carlos Ivan
00:00:15
7.
SOKOLOV Dmitry
00:00:15
8.
CALDEIRA Samuel José Rodrigues
00:00:16
9.
GARCIA ETXEGIBEL Egoitz
00:00:17
10.
SOUSA Sergio Ferreira
00:00:17
11.
FERNANDEZ CRUZ Delio
00:00:18
12.
TORRES BARCELO Albert
00:00:19
13.
POKIDOV Maxim
00:00:19
14.
SILVA Bruno Duarte Ferreira
00:00:20
15.
GALLEGO RUIZ Alberto
00:00:20
16.
SCHLEGEL Michal
00:00:22
17.
SIMON CASULLERAS Jordi
00:00:24
18.
RODRIGUES David Miguel Costa
00:00:24
19.
MERINO CORTAZAR Igor
00:00:24
20.
MARQUE PORTO Alejandro Manuel
00:00:25
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika