Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour of Qinghai Lake
2015
(2.HC)
China / 5 Juli - 18 Juli
Edition: 14 (2022.0 Km)
Winner:
ROGINA Radoslav
2014
2016
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(11)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Radoslav Rogina
CRO
Tweets by @TDQL_Official
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
ZHANG Zhi Shan
2019
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
MONSALVE Jonathan
2016
LAGKUTI Sergiy
2015
ROGINA Radoslav
2014
DAVIDENOK Ilya
2013
POOR SEIEDI Samad
2012
ALIZADEH Hossein
2011
GAZVODA Gregor
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
Volgende
Etappe 7 >
Guide
-
Xunhua
11 Juli
/ 190.00 kilometer
Etappewinnaar
:
05:09:13
KOSHEVOY Ilia
Klassementleider
:
26:12:23
ALIZADEH Hossein
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KOSHEVOY Ilia
LAM
05:09:13
2.
KONONENKO Mykhailo
KLS
00:00:55
3.
MUGERLI Matej
BCP
00:00:55
4.
ROGINA Radoslav
ADR
00:00:55
5.
MCCUTCHEON Connor
AIR
00:00:55
6.
BUSATO Matteo
STH
00:00:55
7.
ALIZADEH Hossein
RTS
00:00:55
8.
WILCHES RODRIGUEZ Norberto
TYD
00:00:55
9.
MARTINS SANDOVAL Uri
AMO
00:00:55
10.
JIAO Pengda
GTQ
00:00:55
11.
KISERLOVSKI Emanuel
MKT
00:00:55
12.
GRMAY Tsgabu Gebremaryam
LAM
00:00:55
13.
LOPEZ GIL Vladimir Yesid
GTQ
00:00:55
14.
WILCHES Juan Pablo
TYD
00:00:55
15.
ROGLIC Primoz
ADR
00:00:55
16.
O'CONNOR Ben Alexander
NSR
00:00:55
17.
AKPAROV Abdullojon
IAT
00:00:55
18.
VASYLYUK Andriy
KLS
00:00:55
19.
VAUBOURZEIX Thomas
LRT
00:00:55
20.
COLORADO HERNANDEZ Francisco Jarley
NFC
00:00:55
4
Uitvallers
13.
KUROEDA Shiki
NIP
DNF
105.
COOPER Mitchell
NSR
DNF
127.
KOOIJMAN Jaap
PVC
DNF
154.
THÖMEL Tino
RTS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken