Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Alberta
2015
(2.1)
Canada / 2 Iraila - 7 Iraila
(865.4 Km)
Winner:
MOLLEMA Bauke
2014
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Bauke Mollema
NED
Tweets by @TourOfAlberta
Edizioak
2017
2016
2015
2014
2013
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2017
HUFFMAN Evan
2016
CARPENTER Robin
2015
MOLLEMA Bauke
2014
IMPEY Daryl
2013
DENNIS Rohan
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 5 >
Edson
-
Spruce Grove
6 Iraila
/ 206.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:23:01
HANSEN Lasse Norman
Laisterketako Liderra
:
17:35:29
MOLLEMA Bauke
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HANSEN Lasse Norman
TCG
04:23:01
2.
DIDIER Laurent
TFR
00:01:30
3.
MOLLEMA Bauke
TFR
00:01:30
4.
KUZNETSOV Vyacheslav
KAT
00:01:30
5.
TSATEVITCH Alexey
KAT
00:01:30
6.
COLEDAN Marco
TFR
00:01:30
7.
WIPPERT Wouter
DPC
00:01:30
8.
RAY Alexander
SPC
00:01:30
9.
HEPBURN Michael
OGE
00:01:30
10.
BARTA Jan
BOA
00:01:30
11.
BOVENHUIS Jasper
TCG
00:01:30
12.
ANDERSON Ryan
OPM
00:01:30
13.
BEWLEY Sam
OGE
00:01:30
14.
ARNDT Nikias
TGA
00:01:30
15.
LAGUTIN Sergey
KAT
00:01:30
16.
BOIVIN Guillaume
OPM
00:01:30
17.
ROULSTON Hayden
TFR
00:01:30
18.
MATTHEWS Michael
OGE
00:01:30
19.
FORMOLO Davide
TCG
00:01:30
20.
BENNETT Sam
BOA
00:01:30
10
Erretiratzeak
21.
GESCHKE Simon
TGA
DNF
28.
VAN DER HAAR Lars
TGA
DNF
38.
VANDEWALLE Kristof
TFR
DNF
63.
KERBY Jordan
DPC
DNF
86.
SOLADAY Thomas
OPM
DNF
121.
VAUBOURZEIX Thomas
LRT
DNF
128.
STONE Mike
LRT
DNF
134.
SAMUEL Travis
HRB
DNF
137.
COTÉ BOUVETTE Felix
HRB
DNF
138.
RUPNIK Jure
HRB
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika