Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Open de Suède Vargarda
2015
(CDM)
Sweden / 23 Abuztua
(133.5 Km)
Winner:
D'HOORE Jolien
2014
2016
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Jolien D'Hoore
BEL
Tweets by @vargardawwt
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
CORDON-RAGOT Audrey
2019
BASTIANELLI Marta
2018
VOS Marianne
2017
HENTTALA-LEPISTÖ Lotta Paulina
2016
FAHLIN Emilia
2015
D'HOORE Jolien
2014
VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal
2013
VOS Marianne
2012
SLAPPENDEL Iris
2011
VAN VLEUTEN Annemiek
Vargarda
-
Vargarda
23 Abuztua
/ 133.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:19:23
D'HOORE Jolien
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
D'HOORE Jolien
WHT
03:19:23
2.
BRONZINI Giorgia
WHT
00:00:00
3.
BRENNAUER Lisa
VEL
00:00:00
4.
BRAND Lucinda
RBW
00:00:01
5.
VAN DER BREGGEN Anna
RBW
00:00:01
6.
PIETERS Amy
TLP
00:00:01
7.
CROMWELL Tiffany
VEL
00:00:03
8.
JOHANSSON Emma
GEW
00:00:03
9.
OLDS Shelley
ALE
00:00:06
10.
KITCHEN Lauren
HPU
00:00:06
11.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
BCT
00:00:06
12.
BUJAK Eugenia
BTC
00:00:07
13.
CONFALONIERI Maria Giulia
ALE
00:00:07
14.
NUMAINVILLE Joëlle
BCT
00:00:08
15.
GUARNIER Megan
DLT
00:00:08
16.
WORRACK Trixi
VEL
00:00:08
17.
LONGO BORGHINI Elisa
WHT
00:00:09
18.
MUSTONEN LICHAN Sara
TLP
00:00:10
19.
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
DLT
00:00:12
20.
MARCHE - GILLOW Shara
RBW
00:00:13
24
Erretiratzeak
22.
CORDON-RAGOT Audrey
WHT
DNF
32.
SCHWEIZER Doris
BCT
DNF
52.
BECKER Charlotte
HPU
DNF
56.
BJORNSRUD Miriam
HPU
DNF
76.
WEAVER Molly
TLP
DNS
82.
TAGLIAFERRO Marta
ALE
DNF
84.
BERLATO Elena
ALE
DNF
91.
DE BAAT Kim
LWZ
DNF
96.
OTTEN Marissa
LWZ
DNF
104.
PINTAR Ursa
BTC
DNF
105.
PAVLUKHINA Olena
BTC
DNF
112.
COLLINS Emily
TIB
DNF
116.
RYAN Kendall
TIB
DNF
133.
BONOMI Ilaria
BPK
DNF
145.
ERNGREN Ida
NSWE
DNF
146.
AHLSTRAND Emma
NSWE
DNF
151.
SYRJÄ Maija
NFIN
DNF
152.
LEHTONEN Katri
NFIN
DNF
153.
GRÖNDAHL Antonia
NFIN
DNF
154.
VÄKEVÄ Veera
NFIN
DNF
156.
SALOVAARA Heini
NFIN
DNF
163.
LØNNE Rikke
NDEN
DNF
164.
KLOPPENBURG Margriet Helena
NDEN
DNF
165.
LAUGE QUAADE Michelle
NDEN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro dŽItalia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika