Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Lotto Belisol Belgium Tour
2015
(2.2)
(Lotto-Decca Tour)
Belgium / 8 Iraila - 11 Iraila
(402.3 Km)
Winner:
JOHANSSON Emma
2014
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Emma Johansson
SWE
Tweets by @LottoBelgTour
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SKALNIAK-SOJKA Agnieszka
2021
KOPECKY Lotte
2019
KRÖGER Mieke
2018
LIPPERT Liane
2017
KOSTER Anouska Helena
2016
VAN VLEUTEN Annemiek
2015
JOHANSSON Emma
2014
VAN VLEUTEN Annemiek
2013
VAN DIJK Ellen
2012
VAN DIJK Ellen
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Sint-Maria-Lierde
-
Geraardsbergen
11 Iraila
/ 113.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:02:27
VAN DER BREGGEN Anna
Laisterketako Liderra
:
10:18:02
JOHANSSON Emma
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VAN DER BREGGEN Anna
NNED
03:02:27
2.
DIDERIKSEN Amalie
NDEN
00:00:01
3.
NIEWIADOMA Katarzyna
NPOL
00:00:01
4.
JOHANSSON Emma
NSWE
00:00:01
5.
CECCHINI Elena
LBL
00:00:05
6.
PIETERS Amy
NNED
00:00:21
7.
PLICHTA Anna
NPOL
00:01:42
8.
VEKEMANS Anisha
LBL
00:01:48
9.
LATOZAITE Silvija
NLTU
00:01:49
10.
MACKAIJ Floortje
NNED
00:01:51
11.
GASS Daniela
00:01:51
12.
DE VUYST Sofie
LWZ
00:01:51
13.
POST Jermaine
PHV
00:01:51
14.
VAN DEN HAUTE Steffy
VLL
00:01:51
15.
DECROIX Lieselot
LBL
00:01:54
16.
DEMEY Valerie
EKRE
00:01:54
17.
TAYLOR Carlee
LBL
00:01:54
18.
VAN GLABEKE Shana
HPU
00:01:54
19.
UTTRUP LUDWIG Cecilie
NDEN
00:01:54
20.
MATHIESEN Pernille
NDEN
00:01:54
16
Erretiratzeak
0.
BAUR Caroline
DNF
11.
DRUYTS Kelly
VLL
DNF
26.
DE BAAT Kim
LWZ
DNS
31.
GUDERZO Tatiana
HPU
DNS
32.
GUNVALDSEN Janicke
HPU
DNF
35.
JOHNSEN Ceclie Gotaas
HPU
DNS
64.
PENTON Sara
NSWE
DNF
66.
SJOBLOM Linnea
NSWE
DNS
71.
MANIKAITE Ema
NLTU
DNF
91.
STOCK Gudrun
NGER
DNF
102.
MALLING SIGGAARD Christina
NDEN
DNF
131.
GINS Tara
ESPM
DNF
143.
LEENKNEGT Liliane
ENGK
DNF
152.
BREITENFELLNER Katja
DNF
153.
NOWAK Anna-Lena
DNF
154.
PEIKER Amelie
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika