Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour des Fjords
2016
(2.1)
Norway / 31 Abuztua - 4 Iraila
(911.0 Km)
Winner:
KRISTOFF Alexander
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Alexander Kristoff
NOR
Tweets by @TourDesFjords
Edizioak
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2017
BOASSON HAGEN Edvald
2016
KRISTOFF Alexander
2015
HALLER Marco
2014
KRISTOFF Alexander
2013
CHERNETSKII Sergei
2012
PIEDRA PEREZ Antonio
2011
WILMAN Frederik
2010
POPKOV Vitaliy
2009
NYBOE Haavard
2008
TRONBORG KRISTENSEN Michael
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Hinna Park
-
Stavanger
4 Iraila
/ 164.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:47:01
KRISTOFF Alexander
Laisterketako Liderra
:
21:39:55
KRISTOFF Alexander
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KRISTOFF Alexander
KAT
03:47:01
2.
MORKOV Michael
KAT
00:00:00
3.
HALVORSEN Kristoffer
TJO
00:00:00
4.
KOCH Jonas
VAT
00:00:00
5.
TRUSOV Nikolai
TNK
00:00:00
6.
SCHÄR Michael
BMC
00:00:00
7.
CARUSO Damiano
BMC
00:00:00
8.
MAGER Christian
SSG
00:00:00
9.
SØRENSEN Chris Anker
FVC
00:00:00
10.
VAN DER LIJKE Nick
ROP
00:00:00
11.
MEIJERS Jeroen
RDT
00:00:00
12.
DUYN Huub
ROP
00:00:00
13.
NILSEN HOEM Bjørn Tore
TJO
00:00:00
14.
WEENING Pieter
ROP
00:00:00
15.
ROEINAAS Fridtjof
TSS
00:00:30
16.
KRAGH ANDERSEN Asbjørn
DMP
00:00:30
17.
JONES Brenton
DPC
00:00:30
18.
GUNST Davy
RDT
00:00:30
19.
VAN LERBERGHE Bert
TSV
00:00:30
20.
SAGAN Juraj
TNK
00:00:30
11
Erretiratzeak
6.
VOROBYEV Anton
KAT
DNF
23.
BRANDLE Matthias
IAM
DNF
26.
HOWARD Leigh
IAM
DNF
45.
PACHER Quentin
DMP
DNF
46.
LABORIE Christophe
DMP
DNF
65.
JARRIER Benoit
FVC
DNF
131.
BANASZEK Adrian
VAT
DNF
146.
TEFRE LUNDER Nikolai
BLI
DNF
194.
KORSAETH Truls Engen
TJO
DNF
214.
THEODORSEN Petter
TSS
DNF
236.
WILMAN Frederik
TCQ
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika