Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Lotto Belgium Tour
2016
(2.1)
(Lotto-Decca Tour)
Belgium / 6 Iraila - 9 Iraila
(331.1 Km)
Winner:
VAN VLEUTEN Annemiek
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Annemiek Van Vleuten
NED
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SKALNIAK-SOJKA Agnieszka
2021
KOPECKY Lotte
2019
KRÖGER Mieke
2018
LIPPERT Liane
2017
KOSTER Anouska Helena
2016
VAN VLEUTEN Annemiek
2015
JOHANSSON Emma
2014
VAN VLEUTEN Annemiek
2013
VAN DIJK Ellen
2012
VAN DIJK Ellen
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
Etapa 3 >
Geraardsbergen
-
Geraardsbergen
9 Iraila
/ 97.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:40:30
VAN VLEUTEN Annemiek
Laisterketako Liderra
:
08:56:41
VAN VLEUTEN Annemiek
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VAN VLEUTEN Annemiek
NNED
02:40:30
2.
BASTIANELLI Marta
ALE
00:01:04
3.
HANNES Kaat
LZE
00:01:04
4.
VOS Marianne
RBW
00:01:04
5.
DELZENNE Elise
LBL
00:01:04
6.
BRAND Lucinda
RBW
00:01:04
7.
JOHANSSON Emma
WHT
00:01:04
8.
KOPECKY Lotte
LBL
00:01:04
9.
DEMEY Valerie
VLL
00:01:04
10.
FAHLIN Emilia
ALE
00:01:04
11.
BRENNAUER Lisa
LPR
00:01:04
12.
UTTRUP LUDWIG Cecilie
BMS
00:01:04
13.
MØLLEBRO PEDERSEN Camilla
BMS
00:01:11
14.
BARNES Hannah
LPR
00:01:11
15.
DE VUYST Sofie
LBL
00:01:11
16.
ENSING Janneke
NNED
00:01:11
17.
MALLING SIGGAARD Christina
BMS
00:01:11
18.
VAN DEN STEEN Kelly
VLL
00:01:11
19.
BARNES Alice
NGBR
00:01:11
20.
VAN SEVEREN Celine
ESPM
00:01:17
23
Erretiratzeak
11.
ANDRES Michelle
EBHT
DNF
21.
TREVISI Anna
ALE
DNF
22.
TAGLIAFERRO Marta
ALE
DNF
24.
CUCINOTTA Annalisa
ALE
DNF
26.
ALZINI Martina
ALE
DNF
31.
ISKAKOVA Amiliya
NKAZ
DNF
35.
PASTERNAK Viktoriya
NKAZ
DNF
46.
DENTUS Abbie
NGBR
DNF
62.
DE BAAT Kim
LZE
DNF
64.
SPOOR Winanda
LZE
DNF
66.
POLSPOEL Maaike
LZE
DNS
71.
DRUYTS Kelly
VLL
DNF
91.
VAN DE REE Monique
LWW
DNF
93.
GINS Tara
LWW
DNF
101.
KÜLLMER Lisa
NGER
DNF
115.
PIETRZAK Lucja
DNF
126.
BRAAM Danique
EJVA
DNF
142.
BERLIN Malin
ESPM
DNF
144.
HERMANS Anke
ESPM
DNF
181.
MUSTONEN LICHAN Sara
NSWE
DNS
204.
SHAPIRA Omer
EICT
DNF
206.
LEENKNEGT Liliane
EICT
DNF
225.
PRUISSCHER Arianna
NNED
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika