Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
97° Coppa Bernocchi - G.P. BPM
2016
(1.1)
(Coppa Bernocchi)
Italy / 14 Iraila
Edition: 98 (192.0 Km)
Winner:
NIZZOLO Giacomo
2015
2017
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Giacomo Nizzolo
ITA
Tweets by @USLegnanese1913
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BALLERINI Davide
2021
EVENEPOEL Remco
2019
BAUHAUS Phil
2018
COLBRELLI Sonny
2017
COLBRELLI Sonny
2016
NIZZOLO Giacomo
2015
NIBALI Vincenzo
2014
VIVIANI Elia
2013
MODOLO Sacha
2012
MODOLO Sacha
Legnano
-
Legnano
14 Iraila
/ 192.00 kilometer / Hasiera: 11:45
Etapa irabazlea
:
04:25:53
NIZZOLO Giacomo
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
NIZZOLO Giacomo
NITA
04:25:53
2.
RUFFONI Nicola
BAR
00:00:00
3.
SIMION Paolo
BAR
00:00:00
4.
BARBERO CUESTA Carlos
CJR
00:00:00
5.
POZZATO Filippo
STH
00:00:00
6.
VIGANO Davide
AND
00:00:00
7.
GIBBONS Ryan
DDC
00:00:00
8.
DI FRANCESCO Gianmarco
NMG
00:00:00
9.
MAIKIN Roman
GAZ
00:00:00
10.
KAMYSHEV Arman
AST
00:00:00
11.
PAULUS Dennis
TIR
00:00:00
12.
ZANOTTI Marco
PVC
00:00:00
13.
GESBERT Elie
FVC
00:00:00
14.
GUARNIERI Jacopo
NITA
00:00:00
15.
VELASCO Simone
BAR
00:00:00
16.
FEDI Andrea
STH
00:00:00
17.
TIZZA Marco
AZT
00:00:00
18.
BELLETTI Manuel
STH
00:00:00
19.
DLAMINI Nicholas
DDC
00:00:00
20.
SALVADOR Enrico
UNI
00:00:00
79
Erretiratzeak
4.
ALAFACI Eugenio
NITA
DNF
11.
GUARDINI Andrea
AST
DNF
13.
KOZHATAYEV Bakhtiyar
AST
DNF
15.
KULIMBETOV Nurbolat
AST
DNF
16.
FOMINYKH Daniil
AST
DNF
18.
WESTRA Lieuwe
AST
DNF
24.
FENG Chun Kai
LAM
DNF
25.
ZURLO Federico
LAM
DNF
32.
RATTO Daniele
AND
DNF
36.
NARDIN Alberto
AND
DNF
55.
ANDRIATO Rafael
STH
DNF
56.
BERTAZZO Liam
STH
DNF
58.
DUCOURNAU Gilbert
STH
DNF
63.
BOLE Grega
NIP
DNF
64.
ZILIOLI Gianfranco
NIP
DNF
66.
KOISHI Yuma
NIP
DNF
67.
BERLATO Giacomo
NIP
DNF
68.
GROSU Eduard Michael
NIP
DNF
73.
MARYCZ Jaroslaw
CCC
DNF
82.
SEROV Alexander
GAZ
DNF
83.
EVTUSHENKO Alexander
GAZ
DNF
87.
ERSHOV Artur
GAZ
DNF
88.
STASH Mamyr
GAZ
DNF
98.
FERRARI BARCELO Fabricio
CJR
DNF
102.
BRUN Frédéric
FVC
DNF
103.
CAM Maxime
FVC
DNF
104.
LOUBET Julien
FVC
DNF
107.
FONSECA Armindo
FVC
DNF
109.
LEDANOIS Kevin
FVC
DNF
111.
VAN IJZENDOORN Rik
TNN
DNF
112.
MEJIAS LEAL Javier
TNN
DNF
113.
WILLIAMS Christopher
TNN
DNF
114.
HENTTALA Joonas
TNN
DNF
117.
CLANCY Stephen
TNN
DNF
118.
KAMSTRA Brian
TNN
DNF
124.
CECCHIN Alberto
ROT
DNF
125.
KRIZEK Matthias
ROT
DNF
126.
THALMANN Roland
ROT
DNF
127.
BAILLIFARD Valentin
ROT
DNF
131.
RUSCETTA Andrea
GME
DNF
133.
MARQUEZ ROMERO José
GME
DNF
135.
BORELLA Federico
GME
DNF
136.
ROTONDI Matteo
GME
DNF
137.
FORTIN Filippo
GME
DNF
138.
FRANGIONI Alessandro
GME
DNF
143.
TURRIN Alex
UNI
DNF
147.
MORO Stefano
UNI
DNF
148.
FEDELI Alessandro
UNI
DNF
151.
MORA Luis
AZT
DNF
152.
PARRINELLO Antonio Casimir
AZT
DNF
153.
BOCCHIOLA Giorgio
AZT
DNF
154.
CIAVATTA Paolo
AZT
DNF
155.
GENOVESE Nicola
AZT
DNF
156.
DI GENOVA Pietro
AZT
DNF
158.
CHINELLO Fabio
AZT
DNF
162.
SALIE Shameeg
DDC
DNF
164.
NAVARRA Junrey A.
DDC
DNF
166.
NDAYISENGA Valens
DDC
DNF
167.
UWIZEYIMANA Bonaventure
DDC
DNF
171.
SALVIETTI Niccoló
NMG
DNF
175.
OCCHIALINI Matteo
NMG
DNF
192.
SENDROS Lluis Llibert
KLS
DNF
194.
KHRIPTA Andriy
KLS
DNF
197.
DZHUS Volodymyr
KLS
DNF
198.
LAGKUTI Sergiy
KLS
DNF
212.
KATZMAYER Daniel
TIR
DNF
216.
WACHTER Alexander
TIR
DNF
217.
FANKHAUSER Clemens
TIR
DNF
222.
CAMPIGLI Nicola
AMO
DNF
223.
MOVCHAN Sergii
AMO
DNF
228.
HISHINUMA Yukinori
AMO
DNF
231.
JABUKA David
MKT
DNF
233.
REPSE Uros
MKT
DNF
234.
VIOLA Michele
MKT
DNF
235.
FRANKOVIC Mateo
MKT
DNF
236.
KISERLOVSKI Emanuel
MKT
DNF
243.
VAN LUIJK Sven
PVC
DNF
244.
BECKERINGH Derk Abel
PVC
DNF
246.
GRAZIATO Massimo
PVC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika