Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Castilla y Leon
2017
(2.1)
Spain / 19 Maiatza - 21 Maiatza
Edition: 32 (479.9 Km)
Winner:
HIVERT Jonathan
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Jonathan Hivert
FRA
Tweets by @VueltaCyL
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1989
1988
1987
1986
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
YATES Simon
2021
LOUVEL Matis
2019
CIMOLAI Davide
2018
PLAZA MOLINA Ruben
2017
HIVERT Jonathan
2016
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2015
ROLLAND Pierre
2014
BELDA GARCIA David
2013
PLAZA MOLINA Ruben
2012
MORENO BAZAN Javier
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Etapa 3 >
Ponferrada
-
León
21 Maiatza
/ 145.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:37:16
BARBERO CUESTA Carlos
Laisterketako Liderra
:
11:48:28
HIVERT Jonathan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BARBERO CUESTA Carlos
MOV
03:37:16
2.
RÄIM Mihkel
ICA
00:00:00
3.
SHILOV Sergey
LOK
00:00:00
4.
PRADES REVERTE Eduard
CJR
00:00:00
5.
HUREL Tony
DEN
00:00:00
6.
FREITAS Daniel Alexandre
W52
00:00:00
7.
VENDRAME Andrea
AND
00:00:00
8.
CALMEJANE Lilian
DEN
00:00:00
9.
GONZÁLEZ VELASCO Adrián
EUS
00:00:00
10.
ANGARITA Marvin
BOL
00:00:00
11.
JIMENEZ LOZANO Carlos Anton
BOL
00:00:00
12.
LOWNDES Jason
ICA
00:00:00
13.
CARVALHO Antonio Ferreira
W52
00:00:00
14.
PÉREZ MARTIN Juan Ignacio
W52
00:00:00
15.
FONTE César
LAA
00:00:00
16.
TUREK Daniel
ICA
00:00:00
17.
VDOVIN Alexander
LOK
00:00:00
18.
GEBREMEDHIN ANDEMESKEL Awet
KWC
00:00:00
19.
SILVA Rafael Jorge Magalhães
EFP
00:00:00
20.
SEVILLA RIBERA Oscar
MED
00:00:00
12
Erretiratzeak
34.
MALUCELLI Matteo
AND
DNF
56.
ROBREDO CRESPO Alvaro
BUR
DNF
57.
CASTRILLO Raul
BUR
DNF
67.
IRIZAR LASKURAIN Julen
EUS
DNF
75.
ROLDAN ORTIZ Weimar Alfonso
MED
DNF
84.
VDOVIN Sergey
LOK
DNF
95.
CAMPERO VILLAROEL Piter
BOL
DNF
111.
NOCENTINI Rinaldo
STA
DNF
126.
UCHA Jacobo
W52
DNF
146.
MATIAS João Carlos Araújo
LAA
DNF
158.
ETXEBARRIA CARRASCO Victor
BOA
DNF
167.
TAMAYO MARTINEZ Juan Sebastian
BSM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika