Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Boucles de la Mayenne
2017
(2.1)
France / 1 Ekaina - 4 Ekaina
Edition: 43 (550.5 Km)
Winner:
VAN DER POEL Mathieu
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(2)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Mathieu Van Der Poel
NED
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
THOMAS Benjamin
2021
DEMARE Arnaud
2019
FERASSE Thibault
2018
VAN DER POEL Mathieu
2017
VAN DER POEL Mathieu
2016
COQUARD Bryan
2015
TURGIS Anthony
2014
ROSSETTO Stéphane
2013
VEILLEUX David
2012
PICHON Laurent
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
Etapa 3 >
Saint-Cyr-le-Gravelais
-
Laval
4 Ekaina
/ 179.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:02:18
VAN DER POEL Mathieu
Laisterketako Liderra
:
13:03:00
VAN DER POEL Mathieu
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VAN DER POEL Mathieu
BEC
04:02:18
2.
SARREAU Marc
FDJ
00:00:00
3.
GÈNE Yohann
DEN
00:00:00
4.
MANZIN Lorrenzo
FDJ
00:00:00
5.
VENTURINI Clément
COF
00:00:00
6.
TOUZÉ Damien
AUB
00:00:00
7.
DANIEL Maxime
FVC
00:00:00
8.
VAN DER POEL David
BEC
00:00:00
9.
JAKIN Alo
AUB
00:00:00
10.
PALINI Andrea
AND
00:00:00
11.
MAIKIN Roman
GAZ
00:00:00
12.
PAGE Dylan
CJR
00:00:00
13.
STEWART Mark
SKT
00:00:00
14.
HOLST ENGER Sondre
ALM
00:00:00
15.
HOULE Hugo
ALM
00:00:00
16.
CALMEJANE Lilian
DEN
00:00:00
17.
VENDRAME Andrea
AND
00:00:00
18.
STÜSSI Colin
TRA
00:00:00
19.
NOPPE Christophe
SVB
00:00:00
20.
HIGUITA GARCIA Sergio Andres
MZN
00:00:00
12
Erretiratzeak
5.
JEANDESBOZ Fabrice
DEN
DNF
24.
ROSTOLLAN Thomas
ADT
DNF
34.
HARDY Romain
FVC
DNF
43.
MEEUSEN Tom
BEC
DNF
52.
SMUKULIS Gatis
DMP
DNF
73.
CALLEEUW Joeri
RLM
DNF
101.
EEKHOFF Nils
DSU
DNF
122.
JAUN Lukas
TRA
DNF
141.
DER Zsolt
VBG
DNF
146.
ZURITA MARTINEZ Francesc
VBG
DNF
203.
BOSSIS Tom
IPC
DNF
204.
AMADORI Julien
IPC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika