Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Skoda-Tour de Luxembourg
2017
(2.HC)
(Tour de Luxembourg)
Luxembourg / 31 Maiatza - 4 Ekaina
Edition: 77 (720.0 Km)
Winner:
VAN AVERMAET Greg
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Greg Van Avermaet
BEL
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1939
1938
1937
1936
1935
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SKJELMOSE JENSEN Mattias
2021
ALMEIDA João
2020
ULISSI Diego
2019
HERRADA LOPEZ Jesús
2018
PASQUALON Andrea
2017
VAN AVERMAET Greg
2016
LAMMERTINK Maurits
2015
GERDEMANN Linus
2014
BRESCHEL Matti
2013
MARTENS Paul
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Steinfort
-
Walferdange
2 Ekaina
/ 178.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:34:47
VAN AVERMAET Greg
Laisterketako Liderra
:
08:43:41
DRUCKER Jean Pierre
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VAN AVERMAET Greg
BMC
04:34:47
2.
DRUCKER Jean Pierre
BMC
00:00:00
3.
KAMP EGESTED Alexander
TVC
00:00:00
4.
BOUET Maxime
FVC
00:00:00
5.
DUYN Huub
VWA
00:00:00
6.
KRIEGER Alexander
LPC
00:00:00
7.
DE NEGRI Pier Paolo
NIP
00:00:00
8.
LIGTHART Pim
RNL
00:00:00
9.
CANAL Fabien
ADT
00:00:00
10.
PASQUALON Andrea
WGG
00:00:00
11.
MEURISSE Xandro
WGG
00:00:00
12.
THOMAS Benjamin
ADT
00:00:00
13.
FREIENSTEIN Raffael
LKH
00:00:00
14.
KIRSCH Alex
WVA
00:00:00
15.
HABEAUX Gregory
WVA
00:00:00
16.
PERICHON Pierre-Luc
FVC
00:00:00
17.
ANTONINI Simone
WGG
00:00:00
18.
BROCKHOFF Jan
LPC
00:00:00
19.
MATÉ MARDONES Luis Ángel
COF
00:00:00
20.
DOUBEY Fabien
WGG
00:00:00
2
Erretiratzeak
5.
RIESEBEEK Oscar
RNL
DNS
42.
DECLERCQ Benjamin
SVB
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika