Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Route du Sud - la Dépêche du Midi
2017
(2.1)
(Route du Sud)
France / 15 Juni - 18 Juni
Edition: 41 (672.2 Km)
Winner:
DILLIER Silvan
2016
2018
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(4)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Silvan Dillier
SUI
Tweets by @RouteOccitanie
Edities
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
Laatste Winnaars
Palmares >>
2018
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2017
DILLIER Silvan
2016
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2015
CONTADOR VELASCO Alberto
2014
ROCHE Nicholas
2013
VOECKLER Thomas
2012
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2011
KIRYIENKA Vasil
2010
MONCOUTIE David
2009
NIEMIEC Przemyslaw
1
|
2
|
3
|
4
Volgende
Etappe 1 >
Villeveyrac
-
Saint-Pons-de-Thomières
15 Juni
/ 176.60 kilometer
Etappewinnaar
:
04:31:53
LOUBET Julien
Klassementleider
:
04:31:39
LOUBET Julien
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LOUBET Julien
ADT
04:31:53
2.
DILLIER Silvan
BMC
00:00:22
3.
FINETTO Mauro
DMP
00:00:22
4.
PEREZ Anthony
COF
00:00:22
5.
MATÉ MARDONES Luis Ángel
COF
00:00:22
6.
CARAPAZ Richard
MOV
00:00:22
7.
FEILLU Brice
FVC
00:00:22
8.
ELISSONDE Kenny
SKY
00:00:22
9.
ARROYO DURAN David
CJR
00:00:22
10.
GUILLEMOIS Romain
DEN
00:01:09
11.
ROY Jérémy
FDJ
00:01:11
12.
CHEVRIER Clement
ALM
00:01:11
13.
SMUKULIS Gatis
DMP
00:03:22
14.
TOUZÉ Damien
AUB
00:05:56
15.
ROJAS GIL Jose Joaquin
MOV
00:05:56
16.
TRONET Steven
ADT
00:05:56
17.
MOSCON Gianni
SKY
00:05:56
18.
VALGREN ANDERSEN Michael
AST
00:05:56
19.
LADAGNOUS Matthieu
FDJ
00:05:56
20.
PACHER Quentin
DMP
00:05:56
4
Uitvallers
27.
TEUNS Dylan
BMC
DNF
73.
BONNAFOND Guillaume
COF
DNF
91.
SARREAU Marc
FDJ
DNF
104.
JEANNESSON Arnold
FVC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken