Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Prudential RideLondon & Surrey Classic
2017
(1.UWT)
(London Surrey Cycle Classic)
United Kingdom / 30 Uztaila
Edition: 6 (200.0 Km)
Winner:
KRISTOFF Alexander
2016
2018
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Alexander Kristoff
NOR
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
VIVIANI Elia
2018
ACKERMANN Pascal
2017
KRISTOFF Alexander
2016
BOONEN Tom
2015
DRUCKER Jean Pierre
2014
BLYTHE Adam
2013
DEMARE Arnaud
2011
CAVENDISH Mark
London
-
London
30 Uztaila
/ 200.00 kilometer / Hasiera: 13:40 / Helmuga: 18:00
Etapa irabazlea
:
04:05:41
KRISTOFF Alexander
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KRISTOFF Alexander
KAT
04:05:41
2.
CORT NIELSEN Magnus
ORS
04:05:41
3.
MATTHEWS Michael
SUN
04:05:41
4.
VANMARCKE Sep
CDT
04:05:41
5.
WIPPERT Wouter
CDT
04:05:41
6.
DRUCKER Jean Pierre
BMC
04:05:41
7.
DEMPSTER Zakkari
ICA
04:05:41
8.
BENNETT Sam
BOH
04:05:41
9.
BARBIER Rudy
ALM
04:05:41
10.
NAESEN Oliver
ALM
04:05:41
11.
VIVIANI Elia
SKY
04:05:41
12.
BAUER Jack
EQS
04:05:41
13.
SWIFT Ben
UAD
04:05:41
14.
KREDER Michel
AQB
04:05:41
15.
NAPOLITANO Danilo
WGG
04:05:41
16.
THEUNS Edward
TFS
04:05:41
17.
RICKAERT Jonas
SVB
04:05:41
18.
KOCH Jonas
CCC
04:05:41
19.
GAVAZZI Francesco
AND
04:05:41
20.
HOULE Hugo
ALM
04:05:41
44
Erretiratzeak
2.
DECLERCQ Tim
EQS
DNF
6.
RICHEZE Maximiliano Ariel
EQS
OTL
11.
ACKERMANN Pascal
BOH
OTL
12.
BARTA Jan
BOH
OTL
15.
KOLAR Michal
BOH
DNF
31.
ALLEGAERT Piet
SVB
DNF
34.
VAN GESTEL Dries
SVB
DNF
37.
VAN LERBERGHE Bert
SVB
DNF
44.
HOLLENSTEIN Reto
KAT
DNF
53.
BAUHAUS Phil
SUN
DNF
56.
STAMSNIJDER Tom
SUN
DNF
81.
POZZATO Filippo
WIL
DNF
82.
MARECZKO Jakub
WIL
DNF
84.
CECCHIN Alberto
WIL
OTL
85.
TURRIN Alex
WIL
DNF
94.
SCOTSON Miles
BMC
OTL
95.
VAN HOOYDONCK Nathan
BMC
OTL
103.
BENFATTO Marco
AND
OTL
104.
FRAPPORTI Marco
AND
OTL
106.
PACIONI Luca
AND
DNF
107.
MALUCELLI Matteo
AND
DNF
111.
DIBBEN Jonathan
SKY
DNF
123.
GOLDSTEIN Roy
ICA
DNF
124.
LOWNDES Jason
ICA
OTL
127.
SAGIV Guy
ICA
OTL
131.
BETTIOL Alberto
CDT
DNF
134.
MULLEN Ryan
CDT
DNF
144.
KONING Peter
AQB
DNF
145.
IRVINE Martyn
AQB
DNF
146.
NORDHAUG Lars Petter
AQB
DNF
147.
WATSON Calvin
AQB
DNF
152.
SHAW James Callum
LTS
DNF
153.
DE BUYST Jasper
LTS
DNF
157.
ROELANDTS Jurgen
LTS
DNF
164.
RENSHAW Mark
DDD
DNF
172.
DEHAES Kenny
WGG
DNF
174.
KREDER Wesley
WGG
DNF
177.
STENUIT Robin
WGG
DNF
184.
ALAFACI Eugenio
TFS
DNF
185.
PEDERSEN Mads
TFS
OTL
191.
BROZYNA Piotr
CCC
DNF
205.
LEEZER Tom
TLJ
DNF
211.
BAGDONAS Gediminas
ALM
OTL
213.
DUVAL Julien
ALM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika