Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Gent-Wevelgem In Flanders Fields
2017
(1.WWT)
(Gent - Wevelgem WE)
Belgium / 26 Martxoa
Edition: 6 (145.0 Km)
Winner:
LEPISTÖ Lotta
2016
2018
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Lotta Paulina Henttala-Lepistö
FIN
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BALSAMO Elisa
2021
VOS Marianne
2020
D'HOORE Jolien
2019
WILD Kirsten
2018
BASTIANELLI Marta
2017
HENTTALA-LEPISTÖ Lotta Paulina
2016
VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal
2015
MACKAIJ Floortje
2014
TUCKER HALL Lauren
2013
WILD Kirsten
Ieper
-
Wevelgem
26 Martxoa
/ 145.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:53:54
HENTTALA-LEPISTÖ Lotta Paulina
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HENTTALA-LEPISTÖ Lotta Paulina
CBT
03:53:54
2.
D'HOORE Jolien
WHT
00:00:00
3.
LABECKI-RIVERA Coryn
SUN
00:00:00
4.
BASTIANELLI Marta
ALE
00:00:00
5.
BRENNAUER Lisa
LPR
00:00:00
6.
CONFALONIERI Maria Giulia
LWK
00:00:00
7.
BARNES Alice
DRP
00:00:00
8.
VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal
DLT
00:00:00
9.
CECCHINI Elena
LPR
00:00:00
10.
GUTIERREZ RUIZ Sheyla
CPC
00:00:00
11.
ELVIN Gracie
ORS
00:00:00
12.
GUDERZO Tatiana
LWK
00:00:00
13.
ZABELINSKAYA Olga
BPK
00:00:00
14.
VAN VLEUTEN Annemiek
ORS
00:00:00
15.
BARNES Hannah
LPR
00:00:00
16.
KOPECKY Lotte
LBL
00:00:00
17.
KOSTER Anouska Helena
RBW
00:00:00
18.
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
ASA
00:00:00
19.
NIEWIADOMA Katarzyna
RBW
00:00:00
20.
ENSING Janneke
ALE
00:00:00
47
Erretiratzeak
24.
SCANDOLARA Valentina
RBW
DNF
26.
KITCHEN Lauren
RBW
DNF
31.
MARKUS Kelly
LWD
DNF
34.
RIVAT Amelie
LWD
DNF
45.
POLSPOEL Maaike
LWK
DNF
51.
DRUYTS Kelly
SVE
DNF
52.
DELBAERE Fien
SVE
DNF
53.
DRUYTS Jessy
SVE
DNF
55.
DEMEY Valerie
SVE
DNF
62.
DELZENNE Elise
LBL
DNF
64.
DAAMS Jessie
LBL
DNF
65.
SCHMIDT Trine
LBL
DNF
71.
MATHIESEN Pernille
TVW
DNF
73.
MØLLEBRO PEDERSEN Camilla
TVW
DNF
75.
MALLING SIGGAARD Christina
TVW
DNF
76.
KOSTER Claudia
TVW
DNF
114.
AMIALIUSIK Alena
LPR
DNF
115.
GUARISCHI Barbara
LPR
DNF
121.
DOBRYNINA Kseniia
SER
DNF
123.
HUANG Ting Ying
SER
DNF
131.
ANDERSEN Susanne
HPU
DNF
132.
BECKER Charlotte
HPU
DNF
134.
KESSLER Nina
HPU
DNF
136.
THORSEN Thea
HPU
DNF
143.
SWINKELS Karlijn
PHV
DNF
155.
TREVISI Anna
ALE
DNF
156.
VEKEMANS Anisha
ALE
DNF
174.
PINTAR Ursa
BTC
DNF
175.
ERIC Jelena
BTC
DNF
181.
BARTELLONI Beatrice
TOG
DNF
182.
LEONARDI Elena
TOG
DNF
183.
COVRIG Ana
TOG
DNF
185.
PAVIN Michela
TOG
DNF
186.
ROSSATO Beatrice
TOG
DNF
191.
BAZIN Marjolaine
SAS
DNF
192.
MENA SOLANO Milagro
SAS
DNF
193.
LAMBOLEY Soline
SAS
DNF
195.
ROCHEDY Emilie
SAS
DNF
196.
SACHET Iris
SAS
DNF
204.
MUNOZ GRANDON Paola Andrea
BDP
DNF
206.
PEREZ TORRENTE Yessica
BDP
DNF
221.
DUYCK Ann Sophie
DRP
DNF
222.
DURRELL Rebecca
DRP
DNF
224.
SIMPSON Annabel
DRP
DNF
234.
SPEROTTO Maria Vittoria
BPK
DNF
235.
VALSECCHI Silvia
BPK
DNF
246.
VIECELI Lara
ASA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika