Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire
2017
(2.1)
France / 4 Apirila - 7 Apirila
Edition: 65 (656.9 Km)
Winner:
CALMEJANE Lilian
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Lilian Calmejane
FRA
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
KOOIJ Olav
2019
GOUGEARD Alexis
2018
MARTIN Guillaume
2017
CALMEJANE Lilian
2016
FOURNIER Marc
2015
NAVARDAUSKAS Ramunas
2014
NAVARDAUSKAS Ramunas
2013
ROLLAND Pierre
2012
DURBRIDGE Luke
2011
ROUX Anthony
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Abbaye De L'Epau
-
Saint-Calais
7 Apirila
/ 186.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:33:31
COQUARD Bryan
Laisterketako Liderra
:
16:44:34
CALMEJANE Lilian
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
COQUARD Bryan
DEN
04:33:31
2.
VENTURINI Clément
COF
00:00:00
3.
BENNATI Daniele
MOV
00:00:00
4.
KREDER Raymond
RNL
00:00:00
5.
JULES Justin
WVA
00:00:00
6.
BENFATTO Marco
AND
00:00:00
7.
VICHOT Arthur
FDJ
00:00:00
8.
SIMON Julien
COF
00:00:00
9.
CALMEJANE Lilian
DEN
00:00:00
10.
KREDER Michel
AQB
00:00:00
11.
MAIKIN Roman
GAZ
00:00:00
12.
FINETTO Mauro
DMP
00:00:00
13.
HIGUITA GARCIA Sergio Andres
MZN
00:00:00
14.
CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan
MOV
00:00:00
15.
TUSVELD Martijn
RNL
00:00:00
16.
GIOUX Romain
TNN
00:00:00
17.
MEURISSE Xandro
WGG
00:00:00
18.
HOLST ENGER Sondre
ALM
00:00:00
19.
JARRIER Benoit
FVC
00:00:00
20.
VAN GESTEL Dries
SVB
00:00:00
15
Erretiratzeak
1.
FOURNIER Marc
FDJ
DNF
2.
KONOVALOVAS Ignatas
FDJ
DNF
12.
GENIEZ Alexandre
ALM
DNF
33.
PACIONI Luca
AND
DNF
34.
PALINI Andrea
AND
DNF
36.
FRAPPORTI Mattia
AND
DNF
44.
VOROBYEV Anton
GAZ
DNF
46.
NIKOLAEV Sergey
GAZ
DNF
52.
DE KEIJZER Gerd
TNN
DNF
54.
POLI Umberto
TNN
DNF
56.
VALOGNES Quentin
TNN
DNF
101.
POLS Ruben
SVB
DNF
111.
DEHAES Kenny
WGG
DNF
114.
NAPOLITANO Danilo
WGG
DNF
125.
PEYSKENS Dimitri
WVA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika